Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb barátnőmmel...

Egyik legjobb barátnőmmel riválisok lettünk, a saját hobbinkban?

Figyelt kérdés

Mind a ketten fotózunk. Ő már régebb óta, és több időt is szánt rá, én igazán tavaly közepétől jöttem bele ebbe, és modelljeim még nem voltak. Ott kezdődött ez az egész dolog, hogy amikor megkértem egy modellt, akkor írja nekem: megkérte már a barátnőm őt, szóval most megint ketten vaygunk. Nem egyszer volt ez (instagramról toborozzuk az embereket, ott lehet különleges arcokat találni), és beszélni akarok barátnőmmel erről, hogy egyrészt soha nem akarok senki riválisa lenni, másrészt pedig ez legyen független a barátságunktól, ne legyen ebből soha vita, hogy ki milyen, mikor fotózik. Amióta megkértem, hogy találkozzunk, meghátrál, egyáltalán nem akar találkozni.

Szerintetek hagyjam őt? pedig én pont, hogy megakarom ezt beszélni. Azért nem akarom elveszíteni őt, mert most hú ki csinált jobb képet, és kinek kapott több likeot a képe, mert ez baromira gyerekes, és a siker a fontos, hogy szeressenek bennünket, és ez független a másiktól!!!


ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

azt mondják mások, hogy mindig csináljak jobbat a másiknál, mindig előzzem meg, és tapossam el, ha az kell. Állítólag így lesz valakiből jó művész... Én soha nem csináltam ilyet. Ha kellett kivártam a sorom, vagy ha sorra se kerültem, nem sírtam a sikerért, de állítólag itt már keményen kell taposni, ha jó fotókat akar az ember, meg jó modelleket...


történt már valakivel ilyen? mi lett a kapcsolatukkal?


2015. febr. 3. 09:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

instagramon különeleges arcokat :D:DD...hát néha elkéne hagynod a házat kisfiam és látnál "különleges arcokat"


Meg durva lehet ám a fényképész rivalizálás...jajj lefotoztad az a rigót de én akartam....anyuuuu hamarabb fotozta le ez a 3,14csa azt amit én akartam megyek sírok....

2015. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

itt modellekről van szó, és pénzért is megy lassan a dolog.

Instagrammon nem holmi idiótákat, és értelmetlen embereket keresünk meg....

2015. febr. 3. 09:50
 3/20 anonim ***** válasza:

Miért nem dolgoztok együtt? A fotózás egy művészet, mindenkinek megvan a maga stílusa. Ketten együtt kiválóan kiegészíthetitek egymást, hiszen mindketten más szemszögből láthattok meg bizonyos jeleneteket.

Persze, megértem ha nem, de ebben az esetben bizony rámehet a barátság. Mérlegelned kell mi a fontosabb. Volt olyan barátom aki nekem is a fejemre nőtt, úgy, hogy előtte évekig tőlem lopott minden ötletet. Az élet már csak ilyen.

2015. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

"Azért nem akarom elveszíteni őt, mert most hú ki csinált jobb képet, és kinek kapott több likeot a képe, mert ez baromira gyerekes, és a siker a fontos, hogy szeressenek bennünket, és ez független a másiktól!!! "


Ha a siker a fontos, és hogy szeressenek , akkor ezt a "baromi gyerekes" dolgot ne becsüld le.

Ha Te lennél az igazán sikeres akkor könnyen mondhatnád , hogy "baromi gyerekes". Viszont ha barátnőd rendkívül sikeres lenne, a Te képeidet meg a kutya sem nézné meg akkor lehet , hogy mást jelentene a "baromi gyerekes" számodra.

Abban az esetben , ha két barát számára csak az alkotás öröme számít és nem a siker , és hogy szeressék az emberek, akkor ez esetben tényleg "baromi gyerekesnek" tűnne a rivalizálás.

2015. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

én akartam vele "dolgozni", segíteni neki, meg ő nekem, de aztán teljesen eltávolodott tőlem, pedig én nem akartam és hagyni se akartam.

Eleinte találkoztunk, nagyon jól elvoltunk, tényleg igazi barátnők, akik nem csak az objektívekről beszélgetnek... de aztán amikor újra és újra ugyan azokat akartuk fotózni, egymás tudta nélkül, ő teljesen eltávolodott tőlem. Szerintem zavarja ez, hogy közös érdeklődi körünk van és nincs olyan, hogy ez a modell CSAK AZ ENYÉM. Mert ezt akarjuk mindketten. de ha nem hajlandó találkozni, úgy nem jutunk egyről a kettőre.

2015. febr. 3. 10:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Üzleti életben nincsen barátság.
2015. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

pedig szerintem a látásmódunk is teljesen hasonló... sok közös projektet tudnánk együtt csinálni. bánom ezt az egészet :(

én akarnám, ő nem.

2015. febr. 3. 10:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Ő úgy látja hogy te elloptad az ötletét, és a célközönségére utazol, márpedig minden modell amit te előle veszel el, az az ő zsebét érinti. Ez a verseny és ebben nincsenek barátságok, és aki megpróbálkozik vele az alulmarad.
2015. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem lopok senkitől semmit, nem is tudtunk egymásról, hogy ugyan azt a modellt kerestük meg.
2015. febr. 3. 10:16
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
De te is Instagramon kutatsz, ami az ő vadászterülete eredetileg.
2015. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!