Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leszbikus a barátnőm vagy...

Leszbikus a barátnőm vagy létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm és én 4 hónapja költöztünk össze.

Én összejöttem egy fiúval és ezáltal kiderült,hogy a Barátnőm szerelmes belém.Féltékeny és emiatt nagyon nagy köztünk a konfliktus,valószínű,hogy Barátnőm el is fog költözni,mert azt mondta,hogy nem tudja kezelni ezt a helyzetet és rossz minket együtt látni és rossz tudni hogy nekem van valakim.

Viszont ezelőtt nem történt vele ilyen,nem voltak ilyen jellegű érdeklődései,csupán nálam jött ez elő,szóval a férfiakat szereti.

Azt mondta,hogy ez nem fog elmúlni,mert már tart egy ideje,de Ő sem merte még magának sem beismerni,de mostanra kénytelen volt.

Létezik ilyen egyáltalán hogy egy nő eddig soha nem gondolt másik nőre és ez az érzés csupán egy ember felé alakul ki?

Illetve nektek erről mi a véleményetek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. febr. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan is van hogy ha barátilag szeret valaki,akkor is lehet féltékeny,esetleg elhabyagolhat.


de ezt az esetet nem igen értem. Leszbi valszeg.

2015. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
hány évesek vagytok?:D szívesen megismerkedek a barátnőddel hogy visszatereljem a hetero útra :D 19/F. írjál privátot :)
2015. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%

igen lehet ilyen. ugyanis belém is belém szeretett a legjobb barátnőm, és nem leszbikus, nem vonzódik a nőkhöz csak hozzám.

és amúgy is utálom a címkéket, mint a meleg, leszbikus stb

ha valakibe beleszeret az ember tök mindegy hogy fiú vagy lány, nem a külsejébe szeretsz bele

2015. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ismerősöm idősebb mint én.Ő mesélte egyszer,hogy régebben volt,hogy a legjobb barátnőjével együtt voltak úgy 1,5-2 évet.Aztán megszakadt a kapcsolat,mert ki kellett mennie külföldre. Majd amikor haza jött felkereste a bizonyos barátnőt,aki azóta csak pasikkal járt és terhes is.Esküvő is lesz. Ismerősömnek is van férfi párja.


Egyszerűen csak egymásba szerettek,inkább egymás jellemébe ahogy kivettem.Pont szinglik voltak. Inkább kaland volt az a 1,5-2 év.


De ilyesmiről nem csak tőle hallottam.


Szóval elképzelhető a dolog.De ettől függetlenül nem biztos,hogy leszbikus.

2015. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van. ha te nem akarod, majd túllép rajta.

velem ez megtörtént 20 évvel ezelőtt, azóta is haverok vagyunk a lánnyal, mára már gyerekeink vannak, mindkettőnknek, és más városokban élünk.

2015. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!