Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én ezt nem értem . Megint mit...

Én ezt nem értem . Megint mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Bár le tudnám írni minden bajom . Bár el tudnék mesélni mindent ami bánt . Jó lenne de ki se férne :\ Kezdem az elején : 6.óta van egy barátnőm akit az elején senki se szeretett nekem meg eleve olyan a személyiségem , hogy másokon segítek . Hát igen 2 év alatt lefogyott s szebb lett . Több lett az önbizalma , de csak mert segítettem neki . Mondjuk úgy , hogy míg neki nőtt , addíg nekem egyre kevesebb lett belőle . Egy táborban meg úgy bánt velem mint a kutyájával . Ott eldöntöttem , hogy ó persze van más is rajta kívül. Tudjátok én olyan vagyok , hogy szeretem ha tisztelnek és felnéznek rám . De mostmár olyan , hogy eddig tökéletes volt az életem , sok-sok barát , pasitéren is elég sok volt a jelentkező , a családdal se volt probléma , a tanulás meg első osztályú volt , de ez megváltozott most olyan mintha elvenné a barátaimat még azokat is akikben eddig bíztam , elfoglalta úgymond a helyem . Senkiben se bízok meg , a problémáimat senkivel se tudom megbeszélni , eddig társasagi ember voltam , de msot legszívesebben elbújnék valahova . Mit csináltam rosszul? Kérlek segítsetek mit tegyek hogy visszakapjam a régi életem? :( 15/L

2015. febr. 4. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ebből egy kukkot sem értek...
2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom mit kezdjek magammal :\
2015. febr. 4. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy oda lett az önbizalmad, gondolom nagyon megbántott. Mikor felkelsz, úgy ébredj, hogy minden rendben van, jobb nem is lehetne és ezt vidd végig egész nap. Ez nem egy "ezotérikus" f @ szság, hanem egyszerűen teszel az önbizalmadért. Ha a "barátaid" beszélgetnek akkor menj oda, csatlakozz a beszélgetésbe, és még mielőtt bárki beszólhatna valamiért te keress más elfoglaltságot. Hidd el, ha te jól bánsz magaddal akkor rövid alatt a környezeted is megváltozik. Legyél velük olyan, mint akit nem érdekel semmi, de véletlen se legyél bunkó.

Sok sikert!

2015. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez segített , csak én nem szoktam magammal foglalkozni . Ha nincsegy személy mellettem akkor magányosnak , elveszettnek érzem magam :\ Nehezen fog visszajönni az önbizalmam attól félek , hogy nem fog sikerülni :( De köszi szépen mindenképpen megpróbálkozok vele :)
2015. febr. 4. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Próbáld meg. Ha nagyon magányos vagy akkor meg hallgass zenét (füles legyen nálad és mikor van időd hallgasd), de lehetőleg ne ilyen "melankólikus" meg "nyálas" zenéket, hanem valami pörgősebbet abból a stílusból amit szeretsz. És ekkor se vonulj el egy sarokba, lássa mindenki, hogy jól érzed magad. Ez elsőre úgy hangozhat, mintha be akarnál csapni mindenkit, de rövid idő után tényleg jól fogod magad érezni. Kivirulsz és semmi gondod nem lesz. (persze ez így nem egészen igaz, pláne mikor felnőtt leszel, de a dühöt gyorsan add ki mindig, soha ne tartsd magadba és folytathatod amiket fentebb írtam.)

2015. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) Szerintem be fog válni :)
2015. febr. 5. 11:30
 7/8 Marianna001 válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben,de én a barátnőmnek a szinte összes dolgozatában segítettem és nem abban hogy sikeresebb és szebb legyen. Aztán engem is úgymond "elárult" igy annyit tudok mondani, hogy tarts ki és ne felejtsd el, hogy az önbizalomra te tanítottad, neked megvan az még mindig csak el kell hinned. A "barátnődnek" hálásnak kellett volna lennie azért a segítségét. Ha magányos leszel hát rossz dolog de túlé
2015. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marianna001 válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben,de én a barátnőmnek a szinte összes dolgozatában segítettem és nem abban hogy sikeresebb és szebb legyen. Aztán engem is úgymond "elárult" igy annyit tudok mondani, hogy tarts ki és ne felejtsd el, hogy az önbizalomra te tanítottad, neked megvan az még mindig csak el kell hinned. A "barátnődnek" hálásnak kellett volna lennie azért a segítségét. Ha magányos leszel rossz dolog de túléled én is kibírtam több évig. Hidd el sikerül! Próbálj barárkozni, nem lehetetlen.
2015. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!