Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban láttam egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban láttam egy lányt nagyon bejön, fel is vettem facebookra, hogy írhatnék rá, vagy hogy kezdeményezhetnék beszélgetést?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

őő, pl:

,,Szia! Bocsi ha zavarok, de láttalak ma/tegnap/... suliban, és nagyon szép voltál :)"

erre ő valami ilyet fog írni:

,,jaj köszi :)"

jössz te:

,,Mizu?Micsi?Hogy vagy?"

és innen már menni fog :)

2011. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
pl szia miújság? ennyi és aztán úgyis beszélgettek vagy ha valami sulival kapcsolatos program lesz vagy akármi akkor kérdezd meg h te ismész az xy-ra?
2011. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Program sajna nem lesz, de köszi a válaszokat :)!
2011. febr. 12. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
ne írd ,hogy szép vagy ne dicsérd ne tudja meg ,hogy ennyire bele vagy esve mert akkor egyből könnyen megkapható leszel s nem fogsz neki kelleni:)
2011. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úúúh.. az első kettő tuti fiú volt :D szóóval én személy szerint és elég sok bnőm utáljuk ha nyomulnak. rejtéjes pasikra hajtanak a nők. és a legszánalmasabb kérdések egyike az ha megkérdezed hogy mizu? helyzet?.. vedd fel msn-re és kevesett beszélj vele ne kockulj egésznap ne legyél sokat elérhető és suliba köszönj mindig neki. aztán ha már ott ö is beszélget veled hívd el randira.
2011. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!