Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reggelente szoktam látni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelente szoktam látni egy lányt a villamoson. Hogyan kezdeményezhetnék vele egy beszélgetést? Csak úgy simán félek leszólítani.16/f

Figyelt kérdés

Ha olyan lenne a helyet, hogy beszélgetni kell, akkor kezdeményeznék, de nem tudok ilyen helyzetet. Simán odamenni meg nem tudok, mert az ismerkedéstől nagyon félek. De ha úgy adódik, hogy beszélgetni kell akkor már nincs gond.

Az is nehezíti, hogy mindig csinál valamit. Zenét hallgat legtöbbször, de ha van ott ismerőse akkor beszélget (ritka), és szokta a füzetét is olvasni.


2010. márc. 24. 18:27
 1/5 anonim válasza:
én ilyenkor ugyszoktam h utána járok a kiszemeltnek és ha lehet felveszem msnre kideritem h normális-e vagy nem éri emg vele foglakoznii vagy elöbb utobb ugyis lesz egy alkalom amikor beszélgetésre kerül az idő am én is igy vagyok mint Te szall tudom mien :/ 16/F
2010. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. :|
2010. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
próbálj meg oda ülni elé vagy attól függ milyen villamos akkor mellé, kérdezd meg ha tanul, h mire tanul mondjuk vagy, hogy mennyi az idő aztán aztán megdicséred mondjuk a haját vagy ruháját vagy, ha esetleg van valami közös ismerős akkor derítsd ki a nevét és akkor myvip, iwiw, facebook...meg ha rád néz mosolyogj aztán ő is amikor meglát biztos rád mosolyog majd aztán szépen elkezdtek beszélgetni:)
2010. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy hol szál le. Onnan is metróval megy szóval fogalmam sincs. :S Az nem megy nekem, hogy először kimondjam, hogy szia.
2010. márc. 24. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem kezdeményeznék olyan szöveggel h mennyi az idő, mert a csaj egyből arra fog gondolni h milyen barom csajozós szövege van..meg milyen csóró lehet ha még órája sincs (egyébkként a buszokon, villamosokon van óra) Első sorban ne feledd a szemezést... ha 3 mp ig egymást nézitek akkor lehet h a csajnak bejössz de ha hamarabb elkapja a fejét akk levagy szarva 3. szemezés után viszont odamehetnél hozzá h "szia a nevem ..... és szivesen megismernélek stb. és ha felőle OK. akkor kezdjetek el dumálni
2010. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!