Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új suliba kellett mennem és a...

Buzás Tímea Timicsi kérdése:

Új suliba kellett mennem és a legjobb barátnőmet féléve ismerem. és annyi mindent csináltunk ez alatt a kis idő alatt mint más ember még soha!? és fél hogy elfogom felejteni,

Figyelt kérdés
és én szeretnék neki adni valamit amivel betudom bizonyítani hogy nem felejtem el és hogy ugyan olyan lesz inden mint régen,, és én a Titanic-ra gondoltam hogy elénekelném neki. Sztetek örülne neki?
2015. febr. 8. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

És őőő sulin kívül már nem tudtok találkozni vagy mi?


Meg mondod neki,hogy nem fogod elfelejteni majd hétvégente együtt lesztek stb.

2015. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Esarah válasza:
Biztosan örülne neki :) de valami vidámabb dolgot is csinálhatnál, például a közös képeiteket nyomtasd ki, és csinálj egy montázst belőle, vagy csak egy szép képet belőlük, annak is biztosan örülne és elhinné hogy nem felejted el. De ahhoz hogy ne felejtsétek el egymást, ahhoz 2 ember kel :) Ha gyakran írni fog neked, vagy hasonló akkor nem tudod elfelejteni ;) és fordítva is. SOk sikert!
2015. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!