Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom miért bunko?

A barátom miért bunko?

Figyelt kérdés
Az eggyik osztálytársammal eleinte jóba voltam de mára beszologat mindenkinek. Verekszik is ami utan mindig békülni akar es hogy csak azzal ilyen akit szeret. Ez megy mindig. A régi barataim mellé áltak es megjobban biztatjak. Mit csinaljak nézzem el az összes beszolását és hogy megpofoz megüt akár órán is és kidumálja. Mindig azt mondja csak azert bántalak mert barát vagy.

2015. febr. 10. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pofozózsák vagy, egy senki. Valószínűleg a hátad mögött rajtad röhögnek, meg azon agyalnak mi legyen a következő "humoros" dolog, amit megtehetnek veled. Lehet egyre keményebb esetek lesznek, mert látják, hogy nincs következmény, te sem csinálsz semmit.


Most kéne pontot rakni az ügy végére vagy értelmes beszéddel, vagy kapcsolatmegszakítással; és persze ne engedd magad ütögetni.

2015. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megüt, akkor üss vissza, de alaposan - és közöld, hogy csak szeretetböl tetted,
2015. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mondjuk ő 5 éve küzdősportol de általaba vissza szoktam ütni ha arrol van szó. De van annyira gyáva îgy is hogy akk üt amikor nrm tudom visszaadni pl gyors leszáll buszról. Illetve a beszologatásai néhány lazább órán folyamatosak tőle 5m re ülök de percenkent nyomja "de xy milyen hulye"most erre reagáljak vagy hagyjam hátha megunja?
2015. febr. 10. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

"ő 5 éve küzdősportol"


intézd el hogy kicsesszék , én is küzdő sportolok és már az elején levolt szögezve hogy csak teremben megy a bunyó utcán max önvédelem . Gondolom a legtöbb helyen így megy.

2015. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!