Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Mit tehetnék?

Nincsenek barátaim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, első éves gimnazista. Próbáltam barátkozni, de senkivel sem tudok barátságot kötni. Nagyon egyedül vagyok. Mindenki megtalálta a barátját/barátait, csak én nem. Rossz érzés így bemenni a suliba.

2015. febr. 10. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos van amit szeretsz csinálni valami szabad idős tevékenység (ha más nem hát a gépezés, vagy sorozatok). Keress hasonló érdeklődésű emberkéket
2015. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-2 sorozatot néznek mások is amiket én, de ez senkit nem érdekel, mert az ő barátaik is ugyanazt nézik. Az érdeklődésem meg.. Történelem, földrajz, krimi sorozatok, történelmi sorozatok, történelmi dokumentumfilmek, idegennyelvek. Sajnos ez senkit sem érdekel.. :) de ez se lenne baj, csak senkivel nem vagyok egy hullámhosszon, nem tudok vele nevetni, mosolyogni, viccelődni. Általánosban volt ilyen barátom, csak külön suliba mentünk, vannak új barátai, de néha találkozunk. Szóval ennyi. Úgy érzem sose lesznek barátaim a gimiben, pedig még 4 évig ez lesz. Aztán lehet utána is.
2015. febr. 10. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim...írj ha akarsz és lehet hogy összebarátkozunk :) (én is 15 vagyok)
2015. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló az érdeklődési köröm :) Írj ha gondolod 14/L
2015. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írj :))
2015. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia nekem vannak nem a suliból barátaim.Voltak csak kibeszéltek nem figyeltek rám és végén kimutatták a foguk fehérjét.Én is 15 éves vagyok és írj nyugodtan mert hidd el neked nicsenek nekem meg akik a suliba vannak bár ne is lettek volna.Szóval ha beszélgetni akarsz nyugodtan irj.
2015. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!