Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha középiskolásként...

Normális ha középiskolásként nem találok magamnak, , igazi" barátságot? Vagy nem találom a helyem közöttük?

Figyelt kérdés
Manapság az a normális ha 15 évesek isznak,cigiznek,drogoznak.Engem nem érdekel ez a világ.Inkább egyedül vagyok és olvasok.

2015. febr. 12. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális, de tudjuk, hogy felettébb "menő".

Semmiképp nem kéne, hogy rosszul érezd magad, amiért értelmes vagy!

2015. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, nem vagy egyedül, csak a társaságod rossz.

Nekem is van 15 éves fiam, nem iszik, nem cigizik, nem drogos. És olvas is, kiskora óra.Sőt, egész tisztességesen tanul.

Ne utánozd a menőket, nem kell!

2015. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

nem normalis hogy nem talalsz magadnak baratokat.


en sem ittam, cigiztem soha, a haverjaim meg igen, ettol fuggetlenul rengeteget logtunk egyutt.


Ha inkabb egyedul vagy es olvasol akkor az azt mutatja hogy zarkozott, introvertalt szemelyiseg vagy, ami nem jo, es ennek semmi koze ahhoz hogy mas pial vagy nem.

2015. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az igazi barátság majd idövel ki alakul saját tapasztalatbol mondom. Éslegy magadra büszke hogy olvasol, neked minden simâbban fog menni az életben jobban meg fogod érteni az embereket 1 osztály ota folyamatosan olvasok vagy a könyvtárban tengek, sok mindent meg tanulhat az ember a könyvekböl es nagyon sokat segithetnek! ;)


L/17

2015. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.kérdező!

Kérlek keress barátokat úgy,(persze aki neked is szimpatikus) hogy az osztályban aki van, az a szórakozás hogy brahiból megyünk és leisszuk magunkat a sárga földig, plusz még ,,ne tanuljunk mert az nem menő" hozzáállással menjek bulizni.Már ne is haragudj ez nekem nem buli.Te biztos jó fej voltál, alkalmazkodó.Én nem fogok azért megváltozni hogy azok legyeknek a barátaim.Ez csak kíváncsiság volt hogy csak én érzem így,de akkor lehet hogy tévedtem.Azért köszönöm válaszod.:)

2015. febr. 12. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Rossz oldalrol kozelited meg a kerdest. Nem azert nem vagy kompatibilis a tobbiekkel mert te nem iszol, nem dohanyzol es tanulsz, hanem azert mert mas a szemelyiseged.


Azert irtam a sajat peldam, mert csak a kulsosegeket nezve en is pont ugyanolyan voltam mint te, nem ittam, nem dohanyoztam, szerettem olvasni es jol tanultam, a barataim meg nem. Viszont igy is elfogadtak, kedveltek, kerestek a tarsasagom, jol ereztuk magunkat egyutt, mert amiket te emlitesz mint akadaly, azok teljesen lenyegtelen dolgok. A szemelyiseg, az egyeni szimpatia a lenyeg.


A mi koreinkben rendszeres volt pl. hogy elmentunk egyutt valahova, akkor az egesz tarsasag reszeg volt csak en nem :) De ezt elfogadtak, sot orultek neki hogy legalabb volt egy jozan ember a korukben, aki vigyazott rajuk. Kesobb mindegyik haverom szakmunkaskepzott vegzett en meg muszaki egyetemet.


Sokan meg fogjak is simogatni a buksidat hogy milyen okos fiu vagy hogy nem iszol es szeretsz olvasni, de kozben meg teljesen tevutra vezeted magad mert azt hiszed hogy ez az akadalya a baratkozasnak, pedig ez csak lenyegtelen kulsoseg.


Ha egyedul vagy, nincsennek barataid, nem tudsz kivel elmenni hulyeskedni, szorakozni, az nem jo, barki barmit mond.

2015. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, és elsőnek azt hittem azért írtad, hogy cseszegess, de így már más.Amúgy vannak barátaim, csak ez egy kicsit komplikáltabb.Azért írtam ki hogy minél több embert ,,meghallgathassak", így jó hallani ezt is.;)
2015. febr. 12. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

6: Te láthatóan extrovertált vagy, amivel nincs is semmi baj. A kérdező viszont láthatóan introvertált, amivel szintén nincs semmi baj. Mi tagadás, ritkább az olyan extrovertált, aki különbözik a többiektől, mégis szeretik s elfogadják.


Kedves kérdező; én nem gondolom, hogy bármi baj is lenne veled. Szerintem te csak más vagy mint ők, másképp (jobban) lettél nevelve, s ezért nem találod a helyed köztük. A baj az lenne, hogyha mindenáron közéjük akarnál tartozni. Becsületre-méltó, hogy el tudod magadban könyvelni a különbözőségedet, csak ügyelj arra, hogy ez idővel nehogy "lenézésbe" fajuljon.


Nem tudom, lány vagy, vagy fiú - de ha igazi barátságra vágysz, akkor nincs más dolgod, mint várni, hogy megismerj valakit, akit méltónak találsz erre a pozícióra.


Nekem sincs igazi barátom, de már elfogadtam, hisz úgy sem tudok ellene tenni. És nagyon buta az aki azt javasolja, hogy menjünk sportolni meg bulizni, mert ott bárkit megismerhetünk. Ha más vagy, mint a többiek, akkor akárhova mész, mindenhol más leszel, és senki nem fog megérteni, csak az, aki szintén "más". De ővele életre szóló barátságot tudsz majd kötni:



22f

2015. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért jársz ilyen iskolába, ahol ez a menő? Hidd el, nem mindenhol van így!
2015. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!