Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs igazi barátom?

Miért nincs igazi barátom?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és ki merem jelenteni, hogy nincs igazi barátom, akire számíthatok akármikor, beszélgethetek vele akármilyen témáról...

vannak barátaim, viszont egyik se ilyen..

tehát gondolok én olyanra, hogy 3 napig nem keres senki sehol ha én nem írok rá akárkire is.. nem is értem..

nincs olyan akivel megbeszélhetném, hogy mi lett a barátnőmmel.. esetleg ketten elmenni akárhova avagy egymáshoz átmenni beszélgetni egyet, játszani..

miért van ez? én csinálom rosszul? ha én nem írok rá senki nem ír rám


2015. jan. 31. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ők is ezt gondolják rólad..talán figyeld meg ,kik keresnek ha csak egy szó erejéig s, és veük foglalkozz. Vagy egy másik dolog, ha beszélgetsz, akkor velük törődj ,ne magaddal az szimpatikus tud lenni. Adj magadra, hogy jó legyen a társaságodban lenni és próbálj néha mosolyogni :)
2015. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig meghallgatom az összeset és én is beszélek mindig valamit.. nevetéssel sincs gond..viszont mindez csak iskola erejéig áll fennt... tehát hogy utána akármelyik is keressen..
2015. jan. 31. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, bár már kezdek beletörődni. Tán azért, mert érettebb vagy a többieknél. Tudod, manapság inkább a bandában vonulás a menő; míg a klasszikusabb barátságok jelentősége átértékelődött.


Ha esetleg van kedved beszélgetni többet erről a témáról, írj bátran! Sajnos elég sok tapasztalatom van :S


22f

2015. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, hát el tudok hülyéskedni velük meg minden, viszont most jött át teljesen ez az egész, tehát ha én nem keresem őket akkor engem nem keres egyik sem.. tehát jó pár napja még csak rám se írt semelyik.. hogy is mondjam addig vagyunk jóba még iskola van..

eddig azért sem tűnt fel ennyire mert barátnőmmel foglalkoztam, aki már nincs úgy 1 hete..

2015. jan. 31. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!