Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg különc vagyok? Ezen...

Tényleg különc vagyok? Ezen hogyan tudok változtatni?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok általában az iskolában. Vannak barátaim de nem nagyon érzem őket közel. Sokszor mondják nekem, hogy fura vagyok meg , hogy különc. Nem nagyon értem miért. Rubik kockázom minden szünetbe vagy olvasok. Lehet ezt tartják furának. Ezen hogyan tudok változtatni?

2015. febr. 12. 17:27
 1/7 manó1235 ***** válasza:
74%
leteszed a Rubik kockát vagy a könyvet és oda mész beszélgetni valakihez :)
2015. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akarsz változtatni vagy csak oda akarsz csapódni egy csoporthoz annak ellenére, hogy te teljesen más személyiség vagy? Nem hiszem hogy olyanok társaságát kellene keresned, akik szerint olvasni vagy fejtörőzni fura.
2015. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van lehet más barátokat kéne keresem..
2015. febr. 12. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Én élvezem hogy különleges vagyok. Szerintem nincs ezzel semmi gond. De ha neked nem nagyon fekszik ez az állapot akkor beszélgess és szerezz barátokat
2015. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik osztályba jársz?
2015. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki más, mint a környezete, az önmagában nem baj, de ha emiatt magába fordul és falat épít maga köré, az nagyon is baj.

Több lehetőséged is van. Egyik, hogy város, hogy rád köszönjön egy hozzád hasonló ember. Az a gond, hogy az illető valószínűleg ugyanezt teszi egy másik sarokban. Teheted azt is, hogy minimálisan alkalmazkodsz és próbálsz beszélgetni a többiekkel. Nem megváltozni kell, csak kialakítani egy attitűdöt (környezettől függő viselkedésformát), amit használhatsz a közös programok során. Ha megismerted őket, megtudhatod, kivel szemben lehetsz önmagad, és barátok is lehettek. Vagy megteheted, hogy eleve olyan körben keresel barátokat, akik nagy valószínűséggel hozzád hasonló érdeklődésűek. A lényeg, hogy valamin érdemes változtatnod, mert a sült galamb ritkán repül az ember ölébe. :))

2015. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
** város = várod :)
2015. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!