Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért törölt? Írjak még neki...

Miért törölt? Írjak még neki vagy hadjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Több mint nyolc éve ismerem..úgy érzem nem adtam rá okot. Meg is kérdeztem,hogy miért, de még választ se kaptam és látta is ennek már egy napja. Nagyon el vagyok keseredve mármint nem a közösségi oldal miatt,hanem hogy így kutyába se veszi az embert válaszra sem méltat.

#ellenség #barátbol
2015. febr. 13. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még válaszra sem méltat, nem érdemli, hogy foglalkozz vele. Nem volt barát, ám lehet nagyon komoly oka is törlésnek és a válasz hiányának.
2015. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Miféle komoly ok? Ha az is lenne, akkor miért nem lehetett volna megbeszélni írt volna hogy ez a bajom stb nem?
2015. febr. 13. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
egyes voltam: nem vészmadárkodni akarok, de egy nagy családi probléma háttérbe szoríthat más dolgokat. Aztán egyéb ok: engem törölt valaki, mert egy közös ismerősünkkel konfliktusba keveredett, és úgy gondolta, hogy akkor az összes közös ismerőst törölni fogja. Más esetben hálózati, internet szolgáltatási probléma jött közbe, egyáltalán nem tudtunk kapcsolatba lépni.
2015. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki törölt hagyd békén mert nem kíváncsi rád.
2015. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha törölni olyan távolabbi ismerősöket, akikre nem vagyok kíváncsi, de ha valamelyikük megkérdezi, hogy miért töröltem, akkor válaszolok neki, hogy "ne haragudj, de azért, mert alig ismerjük egymást, és nincsenek közös dolgaink" vagy valami ilyesmit. Esetedben kicsit más a helyzet, mert régóta ismered, de biztos oka van, hogy törölt. Hogy mi, azt nem tudom, mert nem ismerlek titeket, de ha nem válaszol a kérdésedre, akkor szerintem hagyd...
2015. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!