Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem miért nincsenek barátaim?

Nekem miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Kedves vagyok, nem vagyok rosszindulatú, de ugyanakkor benne vagyok minden jó buliban, csinos vagyok és bevállalós. Akkor miért nincsenek barátaim, mint mindenki másnak? A nő társaim kétszínűek, egy idő után már hanyagolnak. A pasik meg mind meg akarnak dugni. Miért nem találkozom már évek óta egy hozzám hasonló természetű nővel, akivel igaz barátok lehetnénk? Másnak olyan könnyen megy, pedig sokan nagyképűek meg rosszindulatúak, és mégis. Mindig én keresek Mindenkit, mert máskülönben a kutya se szólna hozzám soha. Engem magától senki nem keres. Mit csinálok rosszul? Mi bennem a hiba?
2015. febr. 14. 10:22
 1/9 anonim válasza:
ha gondolod írj, bár én pesti vagyok, az hogy te honnan valósi vagy , az a kiírásból nem derült ki :)
2015. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
előzőhöz még annyi : 21/L
2015. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez rám is áll kérrdező igaz én fiú vagyok 22/F
2015. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyere beszélgessünk és elmondom
2015. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: légy szives fejts ki. Had tudjam meg végre.
2015. febr. 14. 11:36
 6/9 anonim válasza:
Én nem gondolom hogy benned lenne a hiba. Szerintem ez attól függ hogy kik hogyan állnak hozzád, és nem fordítva. Ha a barátnőid kétszínűek, akkor valószínű hogy azt gondolják rólad, hogy te nem vagy kétszínű és rosszindulatú, akkor már nem közéjük tartozol. A pasiknak meg ne add oda magad már a második napon. Kicsit szórakozz velük, és ha nem akarnak harcolni érted akkor csak ''azt'' akarják. Ha mindig te keresel embereket az azért lehet,mert szerintük unalmas lehetsz. Vagy pedig azért mert nincs velük állandó kapcsolatod, például dolgok amik összekötnek titeket. A sors igazságtalan. De amit elvesz azt vissza is adja!! Szóval ne aggódj, ha ebben szerencsétlen vagy kicsit, másban még lehetsz szerencsés. Benned nincs semmi hiba, csak az élet így hozta.
2015. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nINCSENEK BARÁTAID
2015. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy barátaid legyenek, először neked kell baráttá válnod.
2015. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

velem is így van :/

én még nem találtam megoldás :/

és pont most vagyok nagyon mélyponton... picit próbára teszem a "barátaim" ha keresnek majd, akkor.. :))))))

én viszont most nem fogok kezdeményezni egy szót se!!

2015. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!