Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha rendszeresen csókolózunk...

Ha rendszeresen csókolózunk egy fiúbarátommal, és ölelkezünk, akkor már többek vagyunk barátoknál, nem? L/17

Figyelt kérdés
Eddig is megölelt, de mostanában már csók is szokott lenni, de nem járunk.
2015. febr. 15. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
hát igen, ez tényleg több, mint barátság:D
2015. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mindketten úgy tekintitek, akkor igen, több.

De nem, nem mások határozzák meg, hogy mi is ez. Ha nálatok ez természetesnek számít, ha csókolóztok meg ölelkeztek barátokként és nem tekintitek többnek barátságnál, akkor nem több barátságnál. Ha nálatok ez természetesnek számít és minden ellenkező nemű barátotokkal csinálnátok ezt akár, akkor ez nem több barátságnál.

De ha nem, akkor nem, ez már nem barátság, hanem többről van szó.

2015. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátság extrákkal. :)

De miért nem jártok? Ezek szerint minden meglenne, ami egy jó kapcsolathoz kell.

2015. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A csók meg az ölelés kell egy jó kapcsolathoz? :)

Én is azt mondanám, mint a 2. válaszoló. Nem a tetteken, hanem az érzelmeken múlik, és senkinek se hagyjátok, hogy kívülállóként beleszóljon ebbe. Vannak, akiknek ez természetes és kész (én is köztük vagyok), viszont tényleg hamar el tudnak csúszni a dolgok, és ha a srác többet érez kicsit, akkor jobb lenne komolyan elbeszélgetni.

2015. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy csak ezek kellenek hozzá, de nyilván már egymásra vannak hangolódva, ha ennyire jó barátok. :)
2015. febr. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De. Ez bőven több ;)
2020. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!