Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor nekem kéne ráírnom...

Fényember kérdése:

Most akkor nekem kéne ráírnom és bocsánatot kérnem megint azért mert mertem merészelni szóvá tenni neki valamit? Tényleg én vagyok önző és rossz barátnő?

Figyelt kérdés
Az van hogy barátnőmre mostanság nagyon rájár a rúd...de már vagy 1 hónapja...mellette voltam meghallgattam nagyon szívesen és örömmel és ha tudtam segítettem neki felvidítottam megbeszélhetett velem mindent stb... de annyira zavart hogy annyit se kérdezett egyszer se hogy én jól vagyok e...először nem is tűnt fel meg semmi...és meg is értettem hogy most van ennél nagyobb baja is..és ha meg is kérdezte volna is azt mondom neki semmi különös nem vagyok önző...de most hogy hétvégén volt Valentin nap és én beszéltem vele előtte nap is akkor se kérdezett rá hogy milyen lesz meg semmi sem csak random elküldtem neki a barátom ajándékát..de aztán beszéltünk szombaton is..meg vasárnap is..és esküszöm mindenre rá kérdezett...hogy ebből a műsorból kiesett ki ez meg az..de arra hogy nekem milyen volt a hétvégém vagy velem egyáltalán mi van azért jól esett volna ha megkérdezi...mert én mindig érdeklődöm utána..aztán meg jött az mikor szóvá tettem hogy már ez miatt és szar alaknak érezheti magát és persze végül én kértem bocsánatot és most én érzem magamat szarul hogy rosszul esett hogy nem érdeklem és totálba lesz@rja hogy mi van velem miközben én mindig ott vagyok neki...És most akkor írjak rá hogy mi van vele vagy felesleges mert úgy se fog semmit se mondani mert azt hiszi nekem az teher?

2015. febr. 16. 19:16
 1/2 anonim válasza:
nekem is volt egy hasonlo természetű barátnőm.és ez úgy van hogy egyértelmű hogy ő az önző de nem fog megváltozni miattad úgyhogy vagy te változtatsz vagy marad így minden
2015. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj lelkecske, ha annyira el akarod mondani hogy hogy vagy, és ráadásul egy héten több nap is beszéltek, akkor sződd bele valamelyik mondatba, hogy mintha kaparna a torkod egy kicsit.

Nem kell ennyire érzékenynek lenni.

Minden nap negyedórákat áldoz a drága szabadidejéből arra, hogy veled beszélgessen, te meg meg vagy sértődve, hogy nem érdekled őt.

Miért kellene neki külön megkérdezni, hogy te hogyan érzed magad. Annyira nem vagytok jóban, hogy ezt magadtól is elmondjad? És még túráztatod is magad rajta :-)

2015. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!