Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így egy fiú barátom?

Figyelt kérdés

Két hét után végre találkoztunk (igaz, hogy véletlenül futottunk össze), és végig ölelgettük egymást, simogatta a hátam, meg egyszer a fenekem, és utána csókolóztunk hosszú ideig.

Ma is találkoztunk, de teljesen másképp viselkedett: sietett, pedig nem is volt órája, egyetlen egyszer sem nézett a szemembe, csak lesütötte a fejét, nem szólalt meg, nem adott szájra puszit sem..

Nem értem, miért viselkedik így, de mindig ezt csinálja, egyszer normális, tök jól elvagyunk, olyan, mintha járnánk, utána meg bunkón viselkedik.Ha meg látja, hogy lesz.rom, meg nem foglalkozok vele, utánam jön.


2015. febr. 18. 18:32
 1/7 anonim válasza:
Az írtad hogy fiú barátod. Erre random csókolóztok. Nem egészen érteni a köztetek lévő kapcsolatot. :D
2015. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már én sem tudom mik vagyunk.:(
2015. febr. 18. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Előemberek vagytok.
2015. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haha, mekkora poén. Barátok vagyunk elvileg, de vonzódunk egymáshoz, ennek ellenére nem járunk, és most már végképp nem tudom mire vélni a viselkedését.Hülyegyerek :(
2015. febr. 18. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ha egy barát zónában lévő fiút le csokolsz randoom,akkor egy h*lye p*csa vagy
2015. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő kezdeményezte, nem én.És tudja, hogy tetszik nekem, meg ő is vonzódik hozzám.Viszont nincs kimondva, hogy járunk, és ezek után már nem is fogunk.Nehogy azt hidd, hogy minden fiú ismerősömmel leállok smárolni, de te ezt úgysem érted, minek magyarázom...
2015. febr. 18. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned, mi random idegen emberek nem tudunk segíteni, csak a fiú tudhatja hogy miért tette ezt, kérdezd meg őt!
2015. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!