Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az eszemre vagy a szívemre...

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés
A legeslegjobb barátnőm nagyon becsapott... ez hosszú történet. Azért írtam mert szinte már testvérek voltunk.. Szóval általános iskola 6. osztályba járok. Van egy legjobb barátnőm imádom. A másik barátnőmtől megtudtam hogy csak azért kellek neki mert nincs kivel barátkoznia. Ha a szívemre hallgatok akkor úgy kiosztom hogy megbánja hogy világra jött, ha az eszemre akkor vágom a jó pofit és úgy csinálok mintha nem is tudnám. De ha a szívemre hallgatok akkor nem lesz kivel barátkozni... Vagyis lesz de nem fogom olyan jól érezni mellette magam mint a lb-m mellett.. remélem érthető voltam :) Ja :) és ha az eszemre hallgatok akkor meg fogom olyan jól érezni magam mellette :/

2014. nov. 28. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Egyedül is jobb, mint egy hazug emberrel.
2014. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom..:) de egyszerűen annyira "szeretem"
2014. nov. 28. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan, hogy tudod. Ha ennyire nem tud kivel barátkozni, akkor veled marad.
2014. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó de olyantól tudom aki jóba van vele és rá is haragudna... Ő nem olyan ismerem...
2014. nov. 28. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolat egyik alappillére az őszinteség. Írd le neki levélben, vagy facebookon, de mindenképp beszéld meg vele a problémáidat. Így egyrészt magad is formában tartod (őszinteségből) és talán a problémát is sikerül átrágni. Hazugságra nem lehet semmit sem alapozni, mert annak előbb utóbb vita lesz a vége.
2014. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg meg mondom neki szépen hogy beszéljük meg most hogy hogyan tovább... szívem szerint úgy lebasznám...
2014. nov. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!