Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barat megígéri hogy...

Ha egy barat megígéri hogy jelentkezik, de mégsem akkor barát vagy sem? Lent kieg

Figyelt kérdés
Jó barátról van szó,mostanában sok a baja,beteg apuka,munkahelyről eljott vagy kirúgták nem tudom. Anyukáját is ő viszi dolgozni minden nap.megígérte hogy ha rámer találkozunk s beszélünk.azonban 2 hete semmi hir felőle.azonban ha rávsörgök akkor pár percen belül visszahív.s most lehet hogy a mindenféle bajai miatt nem jelentkezik ? Aggodok miatta,mert mindig jelentkezett eddig,de most semmi...
2015. febr. 23. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy az embert maguk alá temetik a gondok, de ettől még jó barát, csak élete egy nehéz szakaszában van. Legyél vele megértő, türelmes, időnként hívd fel - biztosan jólesne neki, és hálás lesz érte.
2015. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jo s régi jóbarát.29 vagyok,de 14 évesként ismertem meg.ha hívom mindig az van,hogy el van havazva,meg nem er rá de holnap Megpróbálok időt szakítani rád.aztán semmi.most a barátnőm azt mondja adjak neki kis időt.de kiöntöttem multkor a lelkem,s eléggé összezavarodott lett ő is tőle...lehet azért nem hív?írtam neki de semmit nem reagál hogy látta e volna...
2015. febr. 23. 21:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szerelmet vallottam neki,hanem magánéleti gondot osztottam meg neki.hátha ő tud benne segíteni mint pasi,hogy pasi aggyal mit lát a helyzetben...
2015. febr. 23. 21:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Azota sincs semmi hir felőle...lehet hogy Ennyire el lenne havazva?
2015. febr. 27. 10:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Azota hívtam többször, multkor ki nyomott.... s azota vissza se hiv....nagyon rossz mert hiányzik... több meg beszélni való nk lenne s nagyon hiányzik..
2015. jún. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!