Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 25 évesen lehet még igaz...

25 évesen lehet még igaz barátot találni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég nehezen barátkozom. A mostani "barátaimnak" csak akkor kellek ha segíteni kell. Nem voltkönnyű gyermekkorom..... és most sem jobb a helyzet. Egyedül érzem magam szorongok stb. Kezd rámenni az egészségem. Hogyan tudnék ebből kikeveredni?
2015. febr. 25. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
simán
2015. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak az értelmesekből kevés van.
2015. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Erre már én is rájöttem :)
2015. febr. 25. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha Pécsi vagy én barátkoznék. Nekem sincsenek barátaim, a szociális fóbiám tehet róla leginkább.
2015. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A legnehezebb dolog a keresés de nyugi biztos találsz :)
2015. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Ez nincs korhoz kötve. Oké, a nagy barátságok kialakulásának idejét a középiskolára teszik, de ahogy más-más munkahelyeken dolgozol, más közösségekbe kerülsz, mindig van lehetőséged másokat megismerni, megszeretni.

Nekem pl. kevesebb barátom van, de azok tényleg azok. Több haver van, de azok az idővel jönnek-mennek. 30 éves vagyok, és az utóbbi 2 évben szereztem 2 barátot.


"egyedül érzem magam"

Miért? Jársz közösségbe? Mit dolgozol, mit tanulsz, hova jársz? Teszel valamit azért, hogy szocializálódj?


A barátokat leszámítva békében vagy önmagaddal? Mert aki boldog, az további boldogságot vonz be, viszont ha olyan vagy, mint egy búval baszott kaktusz, akkor nem sokan lesznek nyitottak rád. Szívesen beszélgetek VEled erről :)

2015. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kaposvári vagyok. Még azt sem tudom hol keressem. :/
2015. febr. 25. 20:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor biztos bennem van a hiba.....
2015. febr. 25. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Kaposvár, hát nincs valami közel. Kétszer voltam ott, amikor kitaláltam, hogy elkerékpározok Balatonlellére. Egyszer csak Kaposvárig mentem, mert a rendőrök elvették a kedvem, : ) másik alkalommal azért eltekertem Balatonlellére.
2015. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mik a hobbijaid?Milyen zenéket szeretsz?Így hátha akad itt olyan,aki hozzád hasonló.
2015. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!