Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen egy igazi barátnő?

Ilyen egy igazi barátnő?

Figyelt kérdés
Elegem van a barátnőmből. A lényeg az hogy van egy nagyon jó barátnőm(óvodás korunk óta vagyunk azok). Eleinte nem volt gond,de ahogy idösödünk egyre elviselhetetlenebb lett. Olyan dolgokat tesz és mond ami nekem rosszul esik(pl ne nézzek rá arra a lányra mert ő utálja és ne köszönjek neki(nekem semmi bajom azzal a lánnyal). Amikor neki kell valami akkor én jó vagyok,de ha én hívom hogy jöjjön el velem akkor szarik rám(azt mondja,hogy sok az órája és fáradt,). Amikor szóváteszem mindig jön azzal,hogy én vagyok neki a legjobb barátnője és ha azok vagyunk akkor elkell fogadni egymás hibáit. Nem tudom mitévő legyek hagyjam a fenébe és mondja meg neki,hogy ne legyünk többet barátnők.:(
2015. febr. 28. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ennyiből nem jött le az, hogy nagy gond lenne a kapcsolatotokkal. Olvastam már itt durvábbakat, ahol az egyik fél úgy tekintette barátnőjének a másikat, hogy naponta szénné alázta az a lány.


Visszatérve ide, beszélj vele erről. Mondd el mi zavar, mik a gondjaid. Hogy úgy érzed nem számíthatsz rá, pedig elvileg barátjának tart. Úgy látszik domináns személyiség, de ez még nem jelenti azt, hogy igaza is van. Pl. ha megint azzal jön, hogy ne nézz valakire, megmondod, hogy arra nézel akire akarsz.

2015. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit legyél határozottabb! Mi az,hogy te nem nézhetsz rá vkire?? Attól mert ő rosszba van vele,neked nem kell.


Egy igaz barátnő segíti a másikat,nem tilt meg semmit!! hiszen mindenkinek saját akarata van. Az,hogy nem megy a találkozókra megint csak azt bizonyítja,hogy nem vagy túl fontos neki.Ez meg jó kivédés "én vagyok neki a legjobb barátnője és ha azok vagyunk akkor el kell fogadni egymás hibáit"


Én őszintén elbeszélgetnék vele erről a barátságról.

Senki sem jöhet ahhoz,hogy megtiltson neked vmit.


Ahogy kivettem domináns(vezető) típus.Te meg nem. Így érzi,hogy uralkodhat feletted.Nem vicc sajnos.Sok ember csinálja azt,hogy aki kicsit gyengébb,határozatlan,bizonytalan személyiség azokat irányítják,befolyásolják sőt mi több kihasználják.

Csak erre vagy jó neki.


Beszélgess el vele erről ha nem változik semmi,hagyd a francba.


Az igaz barátok segítenek a másikon,kölcsönösen keresik egymást.

2015. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!