Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet valaki úgy a legjobb...

Lehet valaki úgy a legjobb barátnőm, hogy közben sok dologban nem egyezik a véleményünk? Ezek igazi barátságok szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy én felnőttesebb vagyok,az LB-m meg gyerekes,nem igazán ért meg,és nem tud mit mondani a problémáimra,nem tud segíteni. Meg nem úgy látja a dolgokat,ahogy én. De ettől még szeretjük egymást,és nagyon jól el tudunk beszélgetni,meg vele önmagam vagyok,mindent elmondunk egymásnak...csak nem értünk egyet. Meg az is lehet,hogy ő jobban szereti az egyik osztálytársamat,mint engem,viszont nekem ő az egyik legjobb barátnőm. Ő meg mindenkit egyformán szeret. Egy másik barátnőm meg tök más,mint én...teljesen más a stílusunk...meg néha azt gondolom róla,hogy buta. De vele meg tudok olyan dolgokat csinálni,amit a többi barátommal nem (nem félreérteni XD),mert ő...hogy is mondjam..."tinisebb",és nem oylan különc,szóval vele lehet vásárolgatni,meg teszteket kitölteni magazinokban,meg csajos filmet nézni,meg ilyesmik...és lehet,hogy csak ezért szeretem. Nem tudom....ezek igazi barátságoknak számítanak szerintetek? (12/L)

2013. dec. 26. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,igen.:)
2013. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De cuki :D felnőttesebb vagy 12 évesen.

Ne aggódj majd együtt értek még egy kicsit.

2013. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy életen keresztül soha senkivel nem lesz mindig egyforma véleményetek. A barátsághoz nem az kell, hogy mindenről mindig ugyanazt gondoljátok, hanem hogy tiszteletben tartsátok a másik eltérő véleményét. Ami az egyformaságra alapul, az sosem tartós, az első nézeteltérésnél felbomlik.
2013. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy lehet.

A barátságnak nem az a lényege, hogy egyformák legyetek, sőt!

Sokkal jobb, ha kiegészítitek egymást.

2013. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

Második válaszoló: Miért lenne ez cuki? Mi mostanában ez a "kezeljük úgy a tizenkét-tizenhárom éveseket,mintha hat évesek lennének"-dolog? Egy tizenévesnek nem lehet érett a gondolkodásmódja,vagy legalábbis fejlettebb a társaiénál? Amúgy meg,ahhoz,hogy valaki 12 évesen úgymond "felnőttes" legyen,még csak nem is szükséges korán érő típusnak lenni,vagy ilyesmi. Egyébként köszönöm a válaszodat,ne haragudj,nem áll szándékomban veszekedni,csak eléggé fel tudnak húzni az ilyen dolgok.^^

2013. dec. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!