Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek a barátnőmtől! Mit tegyek?

Félek a barátnőmtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__6..

Ezt a kérdést én írtam ki, de azóta súlyosabb lett a helyzet. Ugye a kérdésben említettem, hogy nem beszélek vele, de mostmár egy cseppet sem kedves. Megfenyegetett, ha nem barátkozok vele akkor elmondja a titkaimat mindenkinek. Egyszerűen szánalmasnak érzem magam amiért ilyen megfenyegethető vagyok :( Már enni, aludni sem bírok. Persze nekem senki nem hisz, mivel hogy ő olyan "kedves" meg naív, biztos nem csinálja ezt. Már nem csak azért utálnak mert vele vagyok, hanem azért is mert hogy még én vagyok hazug. A szüleimnek nem szeretnék szólni, mert ahogy őket ismerem, biztos nagy jelenetet rendeznének az iskolában, amit nagyon nem akarok.


2015. márc. 2. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig szólj a szüleidnek, vagy zaklatás miatt fel lehet jelenteni. Vagy tűrj!
2015. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ha engem kérdezel,én úgy megverném,hogy nem lenne kedve zsarolgatni.
2015. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha látja hogy idegesít akkor fenyeget. Szarjál rá, milyen titkaidat mondhatná el? Mégis minek osztasz meg ilyen emberrel titkokat? Menj vissza a régi barátaidhoz, mondd el nekik mi a szitu, nem tudom kik azok "akik azért utálnak mert vele vagy". Ha ők is olyanok, mit számít a véleményük? Vedd fel a kkesztyűt, vedd fel diktafonra, mikor fenyeget és játszd le mások előtt ha nem hagy békén. Akkor aztán egy életre abbahagyja a fenyegetőzést, és megszabadulsz tőle.
2015. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a barátnőd szerintem nem csak pszichopata és szociopata.

mert ilyennel azok fenyegetőznek vagy csak fél hogy elveszti az egyetlen barátját...(ha te vagy az egyetlen)

2015. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok az egyetlen barátja,lehet másokkal is ezt csinálta. Egyszerűen nem tudok rá legyinteni hogy elmondja a titkaimat, mert elég sok mindent tud, amit most nem részleteznék, még ha anoním oldal is ez. Na meg ezek után azt is el tudnám képzelni, hogy kiszínezi a történeteket. Am néha én is meg tudnám ütni, de félek még ő járna jól azzal, hogy én kapok egy igazgatóit, ő meg röhögne a markában. Ezek szerint a bocsánatkérése se volt őszinte... Valami baja biztos van mentálisan csak nem tudok rájönni mi a fene ez...
2015. márc. 2. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ebből a zsarolásból csak úgy lehet szabadulni, ha nem törődsz vele.

Elmondja a titkaidat? Elismerheted és megbánhatod, bocsánatot kérhetsz, megmagyarázhatod annak akinek kell.

Ha meg ki is színezi, akkor simán letagadod, hiszen nem igaz. Utána kijátszott minden kártyát ellened és szabad leszel. Keress más barátokat, ha a régiekkel sehogy sem sikerül megoldani a dolgot. De ha ők ismertek előtte is, akkor elvileg kéne, hogy tudják, hogy te nem ilyen vagy.

2015. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
100%
Ha akarja, hadd mondja el. Az igazságot csakis az tudja akinek még elmondtad. Mindent le tudsz tagadni és ha jól csinálod akkor a végén őt fogják hazug pletykás csajnak hinni. Bár nem az a cél, hogy árts neki. A lényeg minél előbb szabadulj meg tőle. Küld el a fenébe.
2015. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.

En ugy buktattam le h egy lany betesz nekem h hangfelvetelt keszitettem. Probald meg hatha sikerul. Es akkor lesz bizonyitekod.:)

2016. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a lány szüleivel.
2016. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod a csaj telo számát? Ha pasi lennék simán felhivnam és elbeszelgetnék vele :D ;) Ha jól tudom minden sulihoz tartozik egy rendőr bácsi, akár annak is szólhatnál... Nekem is volt ilyen barátnőm, mindenféle ocsmányságot terjesztett a hátam mögött... De nekem könnyebb volt, mert több tesóm is van :) Az okostelefonok világában élünk, vedd fel ahogy fenyegetőzik és játszd le mindenkinek, ha netán nem hisznek neked... Vagy tudod mit? Add meg az email címét és írok neki a "szektás "fiókomról... ;)
2016. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!