Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlságosan függök a legjobb...

Túlságosan függök a legjobb barátnőmtől, mit tegyek, hogy ellazuljak?

Figyelt kérdés

Felnőttek vagyunk már,mindketten komoly párkapcsolatban,de mindkettőnknek nagyon fontos a barátság. Az a baj,hogy nekem tùlzottan. Folyton kattogok,hogy biztosan elég fontos vagyok-e neki,hogy szeret-e még és hogy hozzám fordul-e bármi baj van. Vele ezt nem éreztetem csak én kattogok folyton,ami már felemészt. Rengeteg időt töltünk együtt és nagyon jò,mégis folyton félek. Tudom,hogy nagyon gáz,szeretnék ezen változtatni. Gyerekkoromban rengeteget bántottak,ez hagyhatott ilyen nyomokat bennem.

Mit tegyek?



2015. febr. 10. 20:47
 1/3 anonim válasza:

Először is higgadj le és gondold át a dolgot. Nem kell mindig a másik hátsója ám lenni lazuln koncentrálj magadra és a csaladra( persze rá is)

Ha mar nem kedvel annyira úgy is a tuttom rá fogja adni!

2015. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább szakemberhez fordulj, mert a leírás alapján neked semmi önbizalmad sincs.
2015. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tény,hogy az önbizalmam nem tùl sok,igen.
2015. febr. 12. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!