Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek a barátnőmtől! Mit tegyek?

Félek a barátnőmtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__6..

Ezt a kérdést én írtam ki, de azóta súlyosabb lett a helyzet. Ugye a kérdésben említettem, hogy nem beszélek vele, de mostmár egy cseppet sem kedves. Megfenyegetett, ha nem barátkozok vele akkor elmondja a titkaimat mindenkinek. Egyszerűen szánalmasnak érzem magam amiért ilyen megfenyegethető vagyok :( Már enni, aludni sem bírok. Persze nekem senki nem hisz, mivel hogy ő olyan "kedves" meg naív, biztos nem csinálja ezt. Már nem csak azért utálnak mert vele vagyok, hanem azért is mert hogy még én vagyok hazug. A szüleimnek nem szeretnék szólni, mert ahogy őket ismerem, biztos nagy jelenetet rendeznének az iskolában, amit nagyon nem akarok.


2015. márc. 2. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kapd el az utcán és szólj neki, hogy álljon le. Ha folytatja kapd el mégegyszer és verd meg. Abból mindig tanulnak. Ha lány vagy szólj egy fiú barátodnak.
2017. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!