Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmtől kaptam születésnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmtől kaptam születésnapomra egy autót, és félek mi lesz ha vége lesz egyszer a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Szóval kaptam tőle egy új autót, az ő nevén van de ugye én használom, meg ő fizeti a biztosítást is rá amit mondtam h fizetek de nem ment bele.

Szóval ő az üzembentartója.

És csak azt mondta, hogy azért kaptam elsősorban mert kielégítem a szexuális vágyit meg boldog velem.


Nade ha bármi okból véget érne a kapcsolat akkor egyből elvinné az autót is az tuti.

Szóval szerintetek hogy beszélhetném meg vele, hogy írjuk át az én nevemre?


2014. máj. 6. 19:22
1 2
 1/19 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
Örülök, hogy neked ez a legfontosabb.
2014. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Húha, ha minden csaj akit megdugtam egy új kocsit kaptam volna, akkor ma én lennék Enzo Ferrari ükunokája. -.-
2014. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak a jövőre tekintek.
2014. máj. 6. 19:25
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Te barom.
2014. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most nem szídást kérek, hanem választ szeretnék, ötletet.
2014. máj. 6. 19:26
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én se írnám át a nevedre, ugyan miért? Te egy ugyanolyan használati tárgy vagy neki (ha van esze) mint amilyen neked az az autó. Mit gondolsz? Az ember csak úgy többmilliós autót adogat egy pasinak azért mert van a lába között egy farok? Ráadásul te amúgy se vagy más, szerintem, már ha figyelembe vesszük a stílusodat :)
2014. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kaptad az autót, mert akkor a neveden lenne. Magának vett egyet, amit használhatsz, de esze ágában sincs teljesen neked ajándékozni. Szerinted miért ő fizet mindent, és az ő nevén van? :) Ahogy szakítás esetén sem fogod soha megkapni. Ennyire nem ostoba.
2014. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De te komolyan egy gyökér vagy. Eszem megáll. Remélem nem kapod meg a kocsit.
2014. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
oszt ugyan minek írná a nevedre?
2014. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"azért kaptam elsősorban mert kielégítem a szexuális vágyait"

Kérdező, ugye tudod, hogy ha te lennél a nő, akkor méltán lehetne azt mondani rád, hogy egy kitartott r*banc vagy, akinek a szexuális szolgáltatásaiért cserébe kényelem van a segge alá rakva? :) Ha ettől érzed magad férfinek, akkor hajrá, de azért ez nem párkapcsolat, és a csaj nem a barátnőd...

2014. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!