Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Senkinek sincs igazán szüksége...

Senkinek sincs igazán szüksége rám. Úgy érzem még a legjobb barátnőm is ellenem fordul. Mit tehetnék? 15/L

Figyelt kérdés

2 hónap múlva megyünk osztálykirándulásra, 2 naposra. 4 fős szobák lesznek. A barátnőmmel gondoltam ez egyértelmű, hogy együtt leszünk, egymás mellett ülünk amúgy is és mindig is együtt szoktunk lenni az ilyen osztálykirándulásokon. Erre valamikor körbeadtak egy papírt, és látom h ő 3 másik lányhoz van beírva..Utána még aznap ráírtam, h ezt miért csinálta, miért hozott ilyen szar helyzetbe erre nem is válaszolt..

Másnap szinte alig beszéltünk pár szót, végig a másik lányokkal volt. Utána meg úgy tett mintha mi sem történt volna, beszélünk, de továbbra is mindig elmegy mellőlem a szünetekben..Nyilván nem azt mondom h csak velem kéne beszélgetnie, de én már nem tudom mit mondjak neki. Nem tettem semmit ellene amiért ezt érdemlem..

Valami tanács?



2015. márc. 10. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 15/F vok szóval az ilyen dolgokat nem nagyon érte,de minden esetre gondold végig a közelmúltat,tettél e vagy mondtál-e vmi rosszat,gondold végig,mert lehet h te nem vetted észre de olyan mondhattál ami neki nem tetszett,ha nem akk vmi van amit nem mondd el vagy vele vagy a másik lány csoporttal van vmi,vagy próbálj elvegyülni a másik lány csapattal,amiben ő is benne van,vagy csak kérdezz rá nála,de ne várj vele sokat:)
2015. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát igazából szerintem semmi különös nem történt, azt én is észrevettem h a napokban elkezdett velük is jóban lenni, de erre azért nem számítottam.
2015. márc. 10. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
de azért kérdezz rá ,ha lesz vmi,de arra sose gondolj h senkinek nincs rád szüksége:)
2015. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó holnap megkérdezem tőle. :) Sajnos azt érzem h mindenki csak akkor akar velem nagyon beszélgetni, ha nincs ott a legjobb barátja,barátnője.
2015. márc. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!