Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 17 éves legjobb barátnőm 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 éves legjobb barátnőm 4 hónapos terhes, senkinek nem mondta el csak nekem. Na most mi legyen?

Figyelt kérdés
A baràtja pedig megcsalta. Szegény nagyon kétségbe van esve, a szüleinek nem meri elmondani biztos, hogy kitagadnák (tudom súlyos ezt mondani de tényleg így van), én befogadnám a szüleim biztos megengednék nagyon szeretik őt, a szülei háza baromi nagy még nem voltam ott csak ő nálunk. De ez lényegtelen. Ja és az egészben a pech, (elég komoly suliba járunk) már párszor így is majdnem kirúgták de így már biztos.

2014. júl. 10. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
mond el a szüleinek.. hogy ha ilyen hülye volt vállalja a következményeket
2014. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy hülye a legjobb barátnőd. Minek barátkozol ilyenekkel? A szüleid meg majd biztos fel is nevelnék a gyerekét helyette. Szerintem az lesz, hogy nem tagadják ki és az egész család szívni fog miatta.
2014. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Úgy imádom az ilyeneket olvasni. :D

Mindig csak vállalja vállalja. :D

Olyan vicces itt mindeki.

Megbassza a csajt és lelép. Úr isten.

2014. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze, a szüleid biztos befogadnák, és eltartanák, sőt, felnevelnék a gyerekét is, ugye? Ha a barátnőd 17 éves, te is kb. annyi lehetsz. 17 évesen már nem kellene ilyen óvodás módon gondolkodni.
2014. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérjen a szüleitől segítséget, ha nem akarja vagy nem tudja megtartani, akkor pedig, ha megszülte, adja örökbe.

Az ő és a barátja hibájából történt a terhesség, egyébként ilyen esetben, ha lett volna esze, akkor védekezett volna normálisan, vagy ha gond volt, akkor vett volna be esemény utáni tablettát vagy vetette volna el még időben. Ezért szoktam mondani, hogy attól, mert beindultak a hormonok, meg van kivel csinálni, az még nem jelenti azt, hogy kell is csinálni. Mert aki tudatlan és felelősség hiányában van, az ne csinálja. De ha már csinálta és ahhoz nagylány volt, hogy csinálja, akkor legyen ahhoz is nagylány, hogy vállalja a tettei következményeit.

Neked, pláne a szüleidnek köze nincs hozzá, az ő gyerekéhez, meg az ő dolgaihoz, így max. ha ennyire jóban vagytok és a szüleiddel ennyire jóban van, akkor esetleg meg lehet kérni a szüleidet, hogy legyenek ott, amikor a lány beszél a saját szüleivel, de azt nehogy már elvárjátok, hogy majd a te szüleid anyagilag, meg egyéb módon támogassák egy idegen embert a gyerekével együtt!!!

2014. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, miért nem szólt előbb valakinek, olyan meg nincs, hogy nem vette észre. Valami jele csak volt neki...


Akármennyire is szigorúak vagy maradiak a szülei, egy abortuszt biztos "szívesebben" bevállalnak, minthogy a lányuk egy olyan pasinak a gyerekét nevelje, aki még csak nem is szereti. És biztos megoldható lett volna, hogy a suli ne tudjon az abortuszról...


És lehet, hogy a szüleid nagyon szeretik a barátnődet, de a saját családotok mellett egy fiatal anyukát a babájával eltartani egyáltalán nem kis feladat vagy olcsó mulatság... :/


Szerintem próbáld meg rábeszélni a barátnődet, hogy mondja el a szüleinek, mert jó vége már így sem lesz a dolgoknak, de ha eltitkolja, akkor csak még jobban kiakadnak, ha utólag derül ki.

2014. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért barátkozom vele mert 5 éves korom óta mindig mellettem állt, de mivel olvasgam, hogy bizony el kéne mondani úgyhogy még a héten elmondja. Sőt lehet, hogy ma.
2014. júl. 10. 13:47
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan már elvetetni se lehet, szóval kezdjen magával valamit, de gyorsan...
2014. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
8%

Mond el a szüleinek mert hmarosan úgy is látszani fog rajta. De mért nem vettetteg el ha nem mer szolni senkinek most már késö. félre ne érts én is abortusz ellenes vagyok de ha nem lett volna más ez egy megoldás. persze ha nem akarja a babát ha akarja akkor meg mondja meg

a szülejinek.

2014. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljen a szüleivel...

Ha már megtörtént nem gondolkodott előre,nem védekezett,nem vettete el,nem vett be esemény utánit.Akkor vállalja a következményeit.Majd csak nem tagadják ki.Mindenesetre légyszi írj privit,hogy mi lett a vége:)

2014. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!