Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, antiszoc...

Nincsenek barátaim, antiszoc vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen senkivel sem találom a közös hangot, mindenkiben találok valami idegesítőt.. Mármint az osztályomon belül. Valaki nyávog, valakinek idegesítő a hangja, valaki buta... És én igyekszem alkalmazkodni, és néhány hétig el-el nevetgélek emberekkel, de eljutok oda, hogy "áá inkább nem", és kerülöm őket.. tudom, bennem van a hiba, de egyszerűen idegesít az összes ember, aki napi szinten körbevesz.. :(
2015. márc. 12. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemed és korod?
2015. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
23 lány
2015. márc. 12. 16:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Legalább nem vagyok ezzel egyedül...:D
2015. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De ismerős! :D Még a korunk is majdnem stimmel. (22L)


Szerintem ez a magányos farkas típus inkább, nem feltétlenül antiszocság.

2015. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és ez nem gáz? mert én mostanság magamban keresem a hibát, hogy velem van valami, ami miatt egyszerűen idegesít kb mindenki.. :SS
2015. márc. 12. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy eddig rossz emberekkel hozott össze a sors. Gimiben én sem találtam senkivel sem a közös hangot,jó beszélgettem mindenkivel.De barátaim,barátnőim nem voltak.

Aztán pedig munkahelyen találtam rá legjobb barátnőmre,most tanfolyamra járok és az egyik csajszival tök jól kijövök.Nos idegesítő szokásai minden embernek vannak.Csak hát az rajtad múlik,hogy megszokod,elfogadod,nem veszed fel. Vagy kattogsz 1-2 idegesítő szokásán. Nekem legjobb barátnőmben és sok mindenkiben vannak idegesítő dolgok.De már nem fordítok rá nagy hangsúlyt.Hiszen nekem is biztos van egy-egy idegesítő szokásom ami meg másoknak nem tetszik.


De talán ismerkedj máshol,akár neten is lehet barátokra lelni.


Én is eléggé antiszoc vagyok,de csak mert nem szeretem annyira az embereket,bonyolultak,felszínesek. Nekem egy legjobb barátnőm van,meg ez a csajszi a tanfolyamról aki elég sok minden olyan dolgot tett,hogy ilyen kevés ismeretség után,olyan dolgokat tesz.Szóval szerintem lesz egy újdon sült barátosném:)

Más emberekkel nem is beszélgetek,meg nem tartom annyira a kapcsolatot.


Én a kutyákat jobban szeretem mint az embereket. Csak mivel az embernek szüksége van más emberekre muszáj pár emberi lénnyel is jóban lenni :D


22/L

2015. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem is van 1 legjobb barátnőm, Ő viszont 2 éve Németországba öltözött, és évente 2-3 alkalommal jön haza 1-2 hétre.. persze, minden nap beszélünk de az nem ugyan az.. a páromat tartom igazából legjobb barátomnak, Ő a mindenem, vele beszélek meg mindent, ha Ő nem lenne, tényleg magányos lennék.. Szóval ez a 2 ember (és a családom persze) azok, akiket tényleg szeretek, eltűrök, és semmi sem idegesít bennük.. mindenki másban találok valamit.. okj-s iskolába járok éppen, és egy 42 fős osztályom van, és senkivel sem találom a közös hangot..
2015. márc. 12. 18:23
 8/11 anonim ***** válasza:
23 évesen milyen suliba jársz?
2015. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Antiszociális biztos nem vagy, inkább aszociális.
2015. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
okj
2015. márc. 12. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!