Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ne barátkozzak vele?

Ne barátkozzak vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, akivel már évek óta jóban vagyunk. Csak szünetekkben beszélgetünk pár szót, barátok nem vagyunk, de nagyon szimpatikus és szívesen barátkoznék vele. Viszont tavaly év végén elkezdték ppletykálni, hogy tetszem neki, amitől kicsit megijedtem. Azóta van barátom, ezt ez a srác is tudja, és továbbra is nagyon aranyos velem. Néha viszont vannak félreérhető mondatai, amiken meglepődöm, és nagyon szomorúnak tűnik, mióta 2 hete egy iskola bulin a barátommal jelentem meg. Azóta komor, mikor beszélgetünk. Megbántani nem akarom őt, ha mégis tetszem neki...

17/L


2015. márc. 13. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele. Csak fájdalmat okoznál neki.
2015. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se.Velem ugyan ez volt.Szerelmes voltam egy lányba,de ő csak barátként tekintett rám.Nagyon rendes volt velem,azt hittem,hogy szeret engem.Minden egyes ilyen helyzetet úgy fogtam fel,hogy szeret.De már tudom,hogy csak barátilag.Többször összetört.Több,mint fél évig szenvedtem miatta.Csak úgy tudtam túltenni magam rajta,hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot.Az üzeneteire nem reagáltam,a Facebookra is hosszú ideig nem léptem fel.Edzésről ismerem,az edzést is otthagytam,csak hogy ne kelljen vele találkoznom.De,ha meglátom valahol,akkor is mindent megteszek azért,hogy ne fussak vele össze.Nagyon felkavar.
2015. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!