Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenkire megsértődik és minden héten összeveszik valakivel. Ha például megyünk táncra és a buszon egy másik barátnőmmel beszélgetek egész úton nem szól hozzám.Folyton féltékenykedik ha mással is foglalkozok. Az összes barátnőmmel összeveszett és elvárja tőlem h én is hanyagoljam őket. Mit csináljak?

2015. márc. 13. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Önértékelési zavarja van és rád van kattanva.
2015. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole.
2015. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen barátnőt nem akarnék.
2015. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Talán veled akar lenni? A figyelmed kell neki? Mennyit vagy vele? Lehet, hogy lassan távolodsz tőle és csak meg akar tartani.
2015. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én próbálok vele lenni mikor táncról megyünk haza akkor a többiek általában elhívnak valahova de sose mentem velük hanem mindig vele mentem haza... Szünetekbe is majdnem mindig odamegyek hozzá(nem egy osztálbya járunk) és múlt hétvégén is átjött szóval elég sokat próbálok vele lenni..De most megharagudott rám mert elmentem pizzázni 2 másik barátnőmmel (őt is meghívtam) és mikor tudta h a pizzázóban vagyok felhívott hogy menjek vele mekibe. Nyilván nem mentem..És ezért megint megsértődött rám..Ma odamentem megbeszélni a dolgokat csak egy vállvonogatás volt a válasz és nem beszéltünk egész nap..
2015. márc. 18. 16:55
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egy kis ideig hanyagolnod kéne. Lehet nincsenek barátai és ezért ragaszkodik annyira hozzád. Fel kéne nyitni a szemét, hogy nem csak ő a barátnőd és el kéne fogadnia hogy másokkal is jóba vagy. Próbáld meg hogy ha odamegy hozzád akkor nem fovlalkozol vele, ha nem megy oda hozzád akkor te se keresd. Egy idő után rá fog jönni, hogy nem csak ő létezik. Majd írd meg, hogy mi a helyzet;)
2015. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!