Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy srác és az apja hü....

Van egy srác és az apja hü. Le? Többi lent! Meleg kérdés

Figyelt kérdés
Nos én 20éves vagyok és meleg, van egy 11éves '' haver '' néha elhülyéskedek vele faceobokon, lányokról,játékokról, suliról elbeszélgetünk meg ehez hasonló dolgok, semmi meleg témát nem hozok fel, tudja rólam hogy az vagyok nem zavarja, fél éve beszélek vele ismerem személyesen, az apja meg megtíltotta hogy velem barátkozzon beszélgessen most ne azzal gyertek hogy minek haverkodok egy 11évessel csak mert szerintem barátság nem életkorhoz van kötve! másrészt meg az ilyen ember normális hogy azt mondja a fiának hogy ne barátkozzon velem mert meleg vagyok?

2014. okt. 31. 07:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Ha az apja nem engedi, sztem akkor tartsd tiszteletben a döntését.
2014. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
szerintem meg ne tartsd tiszteletben majd az a kis haver eldonti h akar e veled baratkazni ha en nem baratkoznek akiktol eltiltottak a szuleim nem h barataim de meg haverjaim se lennenek
2014. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%

Ha fiú (a haverod), akkor nyilvánvaló.

Ha lány akkor valószínű attól, fél, hogy b+zinak adod ki magad, találkoztok és...

Amúgy meg 20 éves "férfiként" miért 11 évesekkel barátkozol? Teljesen igaza van, hogy a barátság életkorhoz van kötve, két rokonlélekből lehet barát.

A fiatalnak fiatal a barátja, az öregnek öreg, a kövérnek kövér, a kockának kocka stb.

2014. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%

"A fiatalnak fiatal a barátja, az öregnek öreg, a kövérnek kövér, a kockának kocka stb." Most csak túlzol, ugye? :)

És bizony felnőtt és gyerek között is lehet barátság, abban önmagában semmi fura nincs. Úgyhogy ez az eltiltás szerintem nagyon gáz, ha az oka kizárólag a kérdező orientációja.

2014. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
4: Kicsit eltúloztam igaz, de most őszintén milyen közös témája van egy 11 évesnek és egy 20 évesnek amire lehet egy barátságot építeni?
2014. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Már ne is haragudj, de nem valami bíztató ha a 11 éves gyereked egy 20 éves idegen meleg férfivel barátkozik, akiről nem tudsz semmit. Azt mondjuk elárulhatnád, hogy miért egy ötödikes gyerek társaságát keresed 20 éves fejjel.
2014. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
Az irodalomban / filmekben elég gyakori, hogy gyerekeknek felnőtt barátaik vannak, és ott ez nem tűnik furának. Sőt, általában nem fura, ha egy gyerek felnőttekkel barátkozik. Akkor az miért fura, ha egy felnőtt gyerekekkel barátkozik? Persze megértem a kétkedést, én is remélem, hogy a kérdezőnek az érdeklődése a srác iránt nem szexuális indíttatású.
2014. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
63%
Sztem tök normális nekem is van egy meleg ismerősöm/barátom aki kb 50 éves és van közös témánk, mondjuk ő ismeri családomat és fordítva is.
2014. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%
Hát én pl. nem bírom a melegeket. Na jó inkább azt a fajtát aki pl. nőiesen öltözködik meg hasonló. De másképp attól függetlenül hogy más az érdeklődési köröd azért nem kéne valaki eltiltson a fiától.
2014. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne hülye az apja? Szerintem nincs olyan szülő akiben ez ne váltana ki kétségeket. Nem magával a korkülönbséggel van a gond egy barátságban hanem azzal hogy bizonyos esetekben ez elég nagy szellemi, érettségi szakadékot jelent két ember között. Például abban semmi furcsa nincs ha egy 29 évesnek 20 éves haverja van. Ha egy 14 évesnek egy idegen 5 éves, vagy ha éppen egy 20 évesnek egy 11 éves az már nem feltétlen egy biztató dolog. Tehát bennem is felmerült a kérdés hogy mégis hogyan kerültél baráti közelségbe 20 évesen egy 11 éves gyerekkel? Hogyha tényleg semmiféle szexuális motiváció nem vezérelt akkor miért kellett rögtön közölnöd vele hogy te b*zi vagy? Egy 11 éves gyerekkel aki talán éppen a nemi érése legkezdetlegesebb szakaszában lehet nem értem miért kell ezt közölni... Milyen lányokról beszélsz te vele így? Még igencsak gyerek. Ha tényleg nincs semmi komolyabb érzésed felé akkor miért vált ki ilyen indulatok belőled hogy tiltva van tőled? Miért nem a saját korosztályodban alakítasz ki szorosabb baráti kapcsolatokat? Mit vársz mit gondoljon rólad az apja, rengeteg pedofil teljesen hozzád hasonló módon közeledik fiatalokhoz. Teljesen normális az apja hogy tiltja, én is tiltanám. Hagyjad a gyereket békén, beszélgess inkább egy pszichológussal.
2014. nov. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!