Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek fiú barátaim...

Miért nincsenek fiú barátaim fiú létemre?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nincsenek fiú barátaim (az osztályomban). Nem szeretem a sportokat és borzalmasan béna vagyok ilyen téren, ez lehet a baj?

A lányokkal jobban kijövök, de néha nagyon elegem van belőlük.

Nem vágyom életre szóló barátságokra, éppen csak annyira, hogy jól kijöjjek a fiúkkal is. Szó sincs arról, hogy bárki bántana vagy ilyesmi, egyszerűen semleges a viszonyom velük, kb. a köszönésen kívül nem beszélek semmit velük, de ötletem sincs hogy mit tudnék mondani nekik ... ... ...


Nem sokára itt az osztálykirándulás és attól is parázok melyik szobában fogok aludni, kikkel, meg ilyenek. Én szívesen benne lennék ha piálunk meg ilyesmi, meg vinnék is, szóval nem vagyok ilyen zárkózott, semmi "bűnre" nem kapható típus, de szerintem a teljes ellentétét gondolják rólam, mint ami vagyok, így kb. esélyét sem látom annak, ha lenne valami a kiránduláson, arról én tudnék.


Általánosban is ez volt, egészen 6.-ig, aztán egyszer csak megfordult minden és sokan most is jó haverjaim. Csak arra emlékszem, hogy ott is egy kiránduláson változott meg minden... Talán most is :'D


De megfogadtam, hogy az egyetemen nem fogom így elszúrni, mint ahogy már kétszer is tettem.


Ha van valami ötletetek, vagy megjegyzésetek, kérlek írjatok.



2015. márc. 17. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán érzékenyebb, értelmesebb vagy a többieknél. Talán visszahúzódó vagy, illetve nem szeretsz a semmiről beszélni órákon át.

Én is így voltam ezzel mindig is, de már elfogadtam, s megpróbálok inkább örülni neki. Illetve reménykedni, hogy egyszer találok hozzám hasonlókat.


22f

2015. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mégis hogy lehet az, hogy az előző osztályomban találtam barátokat, még ha sokáig is tartott, mire megkaptam a "kezdő löketet"
2015. márc. 17. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, a sport nem a te világod, de nincs semmi más érdeklődési köröd, ami más fiúkéval átfedhet?

A lányokkal miről szoktál beszélgetni?

Mit csinálsz, amikor nem tanulsz?


Nem vagyok benne biztos, hogy eleget kezdeményezel.


A kiránduláson valami ilyesmit tennék:

Rátapadnék a többiekre, ha lehet. Nem hagynám, hogy lerázzanak, elvégre miért ne lehetnék az osztálytársaimmal, ha nem vagyunk rossz viszonyban. Nem kell beszédesnek lenni, minden társaságban vannak csendes emberek.

Zaklatnám a szobatársakat, hogy mikor iszunk már, hova mennek alkoholizálni, hadd tartsak már velük, én is hoztam jóféle piát.

Nem hiszem, hogy nagyon bánnák, ha velük tartasz.

Ha másra nem, arra jó lenne, hogy ne annyira barlanglakóként élj a fejükben, ha állításod szerint nem vagy az.

2015. márc. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!