Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nagyotmondó "gyerekek"...

A nagyotmondó "gyerekek" sosem nőnek fel?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki eléggé szeret nagyokat mondani. Az a baj, hogy nagyon észrevehető, amikor hazudik (persze ennyi év után). Igazából már azt sem hiszem el, amit kérdez. Van, hogy nekiáll stand-uppolni, tehát mesél egy történetet magáról, amit teljesen úgy állít be, hogy igaz, közben agyonlapátolt egyszerű sztori. Feltűnési viszketegsége is van bőven. Persze ő nagyon ÉRETTNEK állítja be magát, közben épphogy gyerekes. Én utoljára 10 éves koromban mondtam nagyokat annak érdekében, hogy menőbbnek tűnjek. Eléggé zavar már ez a haver. Én is, ő is tudjuk, hogy hazudik, mégis senki sem szól neki, hogy ezt már nem hiszem. Nincs türelmem vitatkozni vrle, mert képes lenne megvédeni az "igazát". És valahol még szégyellném is megalázni azzal, hogy szonte sosem mond igazat. Mesélt már nagy szexuális kalandjairól is, persze biztos vagyok benne, hogy sosem volt nővel. Vannak "besúgóim", akik a közelében laknak, és ők tipikus megbízható, érett, őszinte emberek, tehát nekik hiszek, és ők állítják, hogy nem igazak az olyan mesék, hogy ő Amcsiban élt sok évig. Meg persze szokott más nyelven halandzsázni, amin én éppenséggel tudogatok, és sokszor annyira nevetséges már. Még engem akar kioktatni egy olyan nyelvből, amin ő olvasni sem tud, én meg beszélem alap szinten. Meg fog változni? Vagy ő egy ilyen tipikus eset, így született?

18F



2015. márc. 17. 20:06
 1/7 Joci_27 ***** válasza:

Nagyon tetszett a leírásod, és a legszebb, hogy van egy haverom, akire ez szinte egy az egyben ráillik. Gyerekkorunk óta haverok vagyunk, ismerem minden hülye sztoriját, szoktam is mondani neki, hogy legalább engem ne akarjon hasba akasztani, de még mindig megsértődik ha kétségbe vonom a történetei valóságtartalmát. Szinte kényszerítve érzi magát, hogy hétről hétre újabb és újabb nőügyekkel dicsekedjen el, igaz az elmúlt 20 év alatt 2 nőjét láttam, azokat is inkább visszazavartam volna a bányába. Az angol "nyelvtudását" szintén szívesen próbálja fitogtatni, de csak lejáratja magát, mert csak hebeg-habog, amit mond, azt is rosszul, és mindent félreért.

Úgy tűnik van ilyen embertípus, nem hittem volna, de a te leírásod mintha az én spanomról született volna. Ettől függetlenül jó barát, és sok mindenen keresztülmentünk már, elfogadtam olyannak, amilyen. Már csak mosolygok, ha elkezd kábítani a történeteivel, de ezt szerintem ő is érzi, mert egyre ritkábban hantázik. :)

2015. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy az én emberemnek a jelleme abszolút nem olyan szerethető. Testileg érett, és ezt ki is akarja használni, holott belül nagyon nem felnőttes. Én nem várom el, hogy körülöttem élők 130-as IQ-val rendelkezzenek, de már nincs kedvem nálam tíz évvel fiatalabbakkal barátkozni. Ráadásul mindezt nagy testben.
2015. márc. 17. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is egy ilyen osztálytársam. Ha valaki mesélte hogy megevett két pizzát, akkor ő hármat. Ha 150 kilós disznót vágtunk, ők 200 felettit, ha 100 km-t bringáztam hétvégén, ő 150-et. Mindegy mekkora, csak nagyobb és jobb legyen. Hihetetlenül átlátszó és nevetséges volt. :D
2015. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan!!! Átlátszó, ez a megfelelő szó.
2015. márc. 17. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Made to be a troll. :)
2015. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátom. Az volt az érdekes, hogy tulajdonképpen semmi szüksége sem lett volna ezekre a sztorikra, hiszen eu bajnok volt, szóval lett volna amúgy is mire felvágnia. De nem, ő inkább a kitalált történeteiben csillogtatta önnön nagyságát. Sajnos nem él már, 42 éves korában egy verseny után hirtelen elment.
2015. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy sok nagyotmondó gyerek elolvassa ezt a kérdést, és magára ismer, mert én már kezdem kiba#ottúl unni őket.
2015. márc. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!