Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori: Van egy volt legjobb barátom aki régebben ott hagyott és másik "barát" miatt nevezzük XY-nak. Elkezdtem más emberekkel barátkozni és jóba lettem egy lánnyal nevezzük XX-nek. Nagyon jóba vagyunk de ezt XY nem bírja elviselni egy éve r*****a XX-et egy ideje elviselte de most megint újra kezdte és most telt be a pohár és elküldtem XY-t a más éghajlatra. Aztán rámküldte a kis pincsi "legjobb barátját" aki miatt otthagyott hogy idegesítsen meg elkezdjen velem veszekedni én azt hittem hogy ezt 2-en is megtudjuk beszélni de nem sikerült és ez szerintetek ez normálisdolog? Jogosan esik rosszul az hogy a legjobb barátomat r****** le? Jogosan küldtem el melegebb éghajlatra? Szerintetek békén fog hagyni?

2015. márc. 18. 16:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem jól döntöttél! Ha igazi barátod akart volna lenni, nem keresett volna mást. Aztán biztos összevesztek egy időre és újra rád szállt. Még jó hogy nem tetszett neki, hogy te is találtál valaki mást...nehogy bűntudatod legyen miatta!
2015. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2015. márc. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!