Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom, hogy jól döntöttem-...

Nem tudom, hogy jól döntöttem-e és hogy végül meg fogom-e bánni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy állásom,amibe az utóbbi időben nagyon belefáradtam,emiatt sokat idegeskedtem stb.

A férjem látta rajtam,hogy nagyon el vagyok fáradva és azt mondta,hogy nem akarja,hogy rámenjek idegileg és testileg az egészre és hogy nyugodtan mondjak fel,majd úgyis találok mást.

végül felmondtam kb. 2 hete. Azóta voltam egy helyen interjún (úgy érzem jól sikerült),bár nem merem elkiabálni,mert a nő még nem keresett azóta. Nagyon szeretném ezt az állást,de azért egy picit el leszek keseredve,ha nem sikerül.

A munkahelyemen nagyon szerették volna,ha maradok.

Most így utólag félek,hogy talán rossz döntést hoztam. Amiatt tartok,hogy ugye feladtam az egészet,de ki tudja mikor találok új helyet,viszont lelkileg ez már kikészített,tehát ha maradnék szerintem megbánnám később.


Nem tudom mit tegyek... olyan rossz érzés...

Még 2 hetem van hátra ezen a munkahelyen.


Mit tanácsoltok?


2015. febr. 18. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt nem lehet jó tanácsot adni. Bármelyiket választod (maradsz mégis, vagy új munkahelyed lesz), egy ideig arra fogsz gondolni, miért nem a másik megoldást választottad. Aztán majd szépen kialakul a dolog. Ne aggódj előre.
2015. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha már felmondtál - és amúgy is kikészít a hely - ne vond vissza, viszont egyfolytában keress (mondjuk a keresést a felmondás előtt is elkezdhetted volna)
2015. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
100%
amit érzel sztem az a tipikus "szakítás előtt megszépülnek a dolgok" érzete.
2015. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!