Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen velem a barátom? 17/L

Miért ilyen velem a barátom? 17/L

Figyelt kérdés
17/L vagyok. Legjobb barátom egy 18 éves srác. Mostanában hangulat ingadozásai-vagy minek nevezzem- vannak. Egyik nap minden happy, másnap meg ilyen "leszarlak" stílusban viselkedik. Egyszer jófej, máskor bunkó. Miért? Rákérdeztem nála, azt mondta fáradt, vagy nincs jó kedve, meg ilyen gyenge kifogásokat mondott. Kiskorunk óta barátok vagyunk, nem tudom, mi változott? Mi lehet az oka?

2015. márc. 21. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
mániás-depressziós
2015. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy szerelmes beléd, vagy megunt, vagy titkolózik. Én a srác helyében örülnék, hogy van egy lány akire barátom aki nem hagyna cserben.
2015. márc. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vagy szerelmes beléd, vagy megunt, vagy titkolózik."


Ha elolvasod a kérdés kiegészítő szövegét, láthatod, hogy nem tegnap óta ismerik egymást, de mostanság viselkedik így, a szerelem kialakulása így valószínűtlen, pláne, hogy mérvadó viselkedésváltozást okozott volna. A bunkóság sem túl valószínű egy szerelmes esetén. Ha megunta volna, nem lenne bipoláris viselkedése, a titkolózás esetén aztán végképp nehéz elképzelni. A srác is könnyen lehet, értékeli a barátságot. Bár a leány nem úgy tűnik, hogy tisztában van a depressziója okával vagy okaival, de lehetséges az is, hogy tudja, csak azt nem, hogy annyira mérvadóan reagál rá a srác.

2015. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!