Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ertelme hogy remenykedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme hogy remenykedjek vagy probaljak tovabb lepni?

Figyelt kérdés
nemreg kisetaltam 1 lannyal a varosba hogy beszelgessunk.elotte 1-2 nappal kuldtem neki 1 levelet amiben leirtam erzeseimet...elerkezett az alkalom es nemet mondott kerdesemre...hogy nem akar a baratnom lenni...kesobb kijavitotta magat hogy "nem most" mert van 1 kapcsolata de a parja nagyon messze van,es nagyon ritkan talalkoznak.
2009. márc. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Felrakott a polcra tartaléknak?
2009. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy össze jön veled de nem lesz hosszu távu kapcsolat! igaza van az elöttem szolonak !
2009. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj.. nincs elég lány? Te meg ott vagy és találkozhattok sokat mégsem kellesz?


Hagyd a francba az egészet.

2009. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talonba tenne...
2009. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy jól járnál ha járnál vele..Szerintem keress másik barátnőt... Annyi szép lány rohangál még az utcákon!
2009. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szal berakott a sórba, h várjál...ki tuggya még hányat rakott a sórba, h várjanak. Hagyd ott, még vissza fog sírni téged :)
2009. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Ha nemet mondott, akkor valószínűleg nem jössz be neki. Ergo nincs értelme reménykedni, lépj tovább.

Ha pedig mégis akarna tőled valamit, akkor majd úgyis meg fog keresni és ráérsz akkor dönteni. Legalább nálad lesz a labda ;) addig is minek várnál? Keress mást és próbálj meg boldog lenni, őt meg felejtsd el. Minek tépelődnél miatta, amikor ő a nap nagy részében nem is gondol rád és egy másik pasi karjaiba szalad? Lesz nála jobb csajod is :)

2009. márc. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!