Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen velem a legjobb...

Miért ilyen velem a legjobb barátnőm? Azok vagyunk még egyáltalán.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm két hónapja van együtt a barátjával. Minden szünetben kint vannak a termünk előtt , kivéve ha a srác nincs iskolában. Hétvégente nem találkozunk mert ő közölte velem ,hogy szombatom programja van , és ezért nem ér rá velem találkozni , és ezen nem akar változtatni.


Egyrészt az előző barátjánál is ezt mondta ami akkor is és most is nagyon rosszul esett ,mert nekem ebből az jött le ,hogy nem akar velem találkozni.


Másrézt egyfolytában együtt vannak szünetekben , gyakran iskola után is. Pénteken is suli után . A múlt pénteken hívott , de csak addig ameddig a barátja rá nem ér . Nekem minden pénteken edzésem van , amin nem tudok változtatni, tehát nem érek rá.


Mostanában gyakran azon jár az eszem , hogy ki vagyok én ki? Amikor legutóbb elmondtam neki ,hogy zavar ,hogy alig találkozunk (pedig osztálytársak vagyunk) akkor 2 napig nem is beszéltünk. Ilyenkor a fejemhez vágja ,hogy ő nem hajlandó a programján változtatni ,hogy találkozzon velem.


Mit tanácsoltok? nem akarom elveszíteni ,mert amikor bajom van mellettem van ,de úgy érzem egyre romlik a kapcsolatunk. 15 évesek vagyunk.



2015. márc. 24. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, majd elmúlik ez az időszak, előbb-utóbb hiányozni fogsz neki. Addig is foglald el magad, sportolj, tanulj, és barátkozz másokkal is. Ez a történet nem rólad szól, a barátnőd még félig gyerek (mint te is), kicsit önző. Ha gondolod, elmondhatod neki, hogy rosszulesik neked az, hogy téged elhanyagol, de annak örülsz, hogy jól érzi magát a barátjával. Sok változást még ne várj ettől.
2015. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sportolok , tanulok , vannak más nagyon ó barátnőim is , de nekem ő nagyon fontos. Nagyon rég ismerem (még általánosból)és rossz az ,hogy az eddig teljesen stabil állapotot , a bizonytalanság váltja fel.
2015. márc. 24. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, akkor most én leszek a kegyetlen. Akárki, akármit mond, ha kerek-perec kijelenti, hogy miattam egy ici-picit sem változtat a programján, az nekem nem barátom. Mégpedig azért, mert:

- 15 évesen a pasi olyan, mint a busz, jön majd a következő. A fontos barátokat viszont nem érdemes elhanyagolni.

- amelyik kapcsolat nem bírja ki, hogy az iskolában egy szünetben a felek ne lássák egymást, azzal eleve baj van.

- a barátság kétoldalú. Én bármelyik barátomnak elhiszem, hogy van rendszeresen fontos dolga (pl. esetedben edzés) és akkor kicsit ahhoz igazodom. És úgy érzem, ennek visszafele is működnie kell. Ha te egy napot kivéve bármikor ráérsz és ez a csaj tényleg a barátod, legyen egy kicsit rugalmasabb.

- ha egy barátnak megmondom, rosszul esik, hogy elhanyagol, még ne ő legyen a sértett.

Dióhéjban tehát: szerintem tény még vele pár próbát, aztán ha hülye marad, lépj tovább. Nem éri meg magad fölöslegesen kínozni.

2015. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!