Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Heló!

A helyzet az,hogy az egyik legjobb barátom furcsán kezdett viselkedni. 8 éve ismerjük egymást, voltak már veszekedések, hosszabbak meg rövidebbek is. A helyzet az, hogy 3-an vagyunk így egy baráti közösség. A másik gyerekkel nincs sok bajom kedves meg minden. Szóval mindig is megfigyeltem, hogy nem nézi jó szemmel ha mással barátkozok. Eddig nem is volt belőle nagyobb baj csak néha említette meg. Főleg azért mert a többiekkel nincs nagyon jóban. Viszont volt most egy gyerek akivel nem nagyon barátkoztam de most kiköltözött a közelünkbe és elhívott magához. Életemben először voltam nála. Hétfőn a haverom pedig már olyanokkal fogadott, hogy menjek csak az új barátaimhoz. Nem is nagyon beszéltünk azóta iskolában sem. Attól félek ez fokozódni fog és nem akarom, hogy a barátságunknak vége legyen. Mit kéne tennem?



2015. márc. 24. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ő most nagyon féltékeny, és fél hogy elveszítheti egy másik miatt a ti barátságotokat.

Sulis koromban nekem is csak egyetlen egy barátnőm volt az osztályba de olyanok voltunk mint az árnyék egymásnak, egymás mellett ültünk, ugyan azokra az órákra voltunk beosztva, ugyanolyan tanulók voltunk, szünetekben csak ketten sétálgattunk beszélgettünk, ha harmadik oda jött akkor tuti hogy én egyedül maradtam, mert engem nem hívtak és én meg nem szaladtam utánuk ragadni így egyedül maradtam.

De én nem voltam soha rámenős , visszahúzódó voltam mindig, sok mindent nem mertem kérdezni, nem mertem senkivel beszélgetni így barátaim se voltak.

Én is kerültem ilyen helyzetbe, ekkor maradtam egyedül, mert sosem éreztem jól magam háromasban vagy tömegesen, úgy éreztem hogy mindig csak én vagyok a fogó, nekem jutott az a szerep amit mindenki utál.

Nekem sosem dobták a labdát mert béna voltam, én meg nem mertem elvenni senkitől.

Így ha visszapörgethetném az időt mindent másképpen csinálnék, felnőtt fejjel más látni,most azt sem bánnám ha csak én lennék a fogó lényeg hogy hívnak....Hihetetlen hogy ki kell nyílni ha akar valamit az ember.

Szerintem beszélgessetek el komolyan háromasban és meséld el neki az én sztorimat.

kerüljétek el a szétválást, és a veszekedést.

2015. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így visszagondolva már bánom hogy nem voltam kicsit rámenősebb, kicsit érdeklődőbb, bátrabb, beszédesebb.
2015. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!