Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok érzékeny vagy...

Én vagyok érzékeny vagy normális, hogy l. barátnőmet nem tudom nézni, hogy új pasival hetyeg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szakított a párjával kb 1 hónapja,de már ismerkedik egy másik sráccal.Azt mondja így könnyebben túl teszi magát.Oké.De vhogy nekem rosszul esik ezt nézni,hogy másokkal kavar.Nekem még mindig az van fejembe,meg a szemem előtt,hogy x-el van.Bírtam őt.Egyetlen egy barátja volt,aki velem is normálisan viselkedett!!


Ez normális reakció tőlem?


2015. márc. 27. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal megválaszoltad a kérdésed. Te is kötődtél a sráchoz valamilyen szinten, és te nehezebben engeded el a dolgot, mint a barátnőd. A régi helyzetre vágysz, ezért nehéz nézned az új barátjával, de el kell fogadnod, hogy a dolgok megváltoztak.
2015. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nem biztos,hogy a barátja lesz.Inkább csak ismerkedik.Bár eléggé unszimpi a srác.


Igen szinte már haveromnak tekintettem x-et.Na meg amióta barátnők vagyunk volt pár barátja,mindegyik eléggé furán viselkedett velem,első perctől fogva.Aztán x normális volt.


Elfogadom persze,csak fura.

2015. márc. 27. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva semmi közöd hozzá, az ő élete, senki nem fog szerintem a fejedhez fegyvert, hoyg most ezt te nézzed. Gondolom rettentően ráérsz, azért foglalkozol ilyesmivel. Szerezz magadnak te is barátot és foglalkozz aztán azzal.
2015. márc. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi,ha 3-as programot szerveznek akkor nem nagyon tudok mást nézni -.- Nem is tudtam,hogy ez lesz. Úgy mondta,hogy van egy új haverom és elmegyünk biliárdozni 3-an. Mondtam oké,eddigi haverjaival is hamar megtaláltam a közös hangot.Meg jól sültek el a dolgok.De arról fingom nem volt,hogy ez vmi új pasi szerzeménye. Ha tudom,nem mentem volna!!
2015. márc. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!