Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után, azt érzem pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után, azt érzem pár percig, hogy nem szeretem a barátnőmet. Normális ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De csak pár percig!
2015. jan. 4. 00:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán, épp hogy kielégülsz,nem???
2015. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:

Tessék, tudományos válasz:

[link]

Logikusan az utána rész vonatkozik rád. Emlékeztem, hogy olvastam erről valamit, hogy orgazmus után ilyen depresszió szerű, vagy bűntudat, kiüresedettség érzés foghat el.

Szóval igen, előfordulhat, hogy hajlamos vagy az ilyen (talán) hormoningadozásokra, ha egyébként nincs semmi probléma a kapcsolatotokban.

2015. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem! első vele történt aktus után lehet hogy az érdeklődésed iránta csökken. De az, hogy nem is szereted utána.. aznem normális! Ezt jobb, ha nem mondod neki, ha nem akarod, hogy kidobjon
2015. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor elélveztem nem azt kellene érezned, hogy mindennél jobban szereted? Nem lehet, hogy csak az iránta érzett szexuális vágy hagy alább? (Ami természetes)
2015. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, de így leírva vicces
2015. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretem őt,csak szex után pár pecig,azt érzem,hogy nem szeretem.
2015. jan. 4. 00:47
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem konkrétan azt érzem, hogy nem szeretem a párom, de valami olyasmit, amit az egyik válaszoló linkjében olvastam. hozzájárul ehhez szerintem, hogy kamaszként bűnnek hittem a maszturbálást, és minden orgazmus után bűntudatom volt, illetve gyerekkén volt egy nagyon rossz élményem. elmúlik ez a rossz érzés pár perccel orgazmus után, és nem is mindig van, de nagyon nyomasztó érzés. én tervezem szakember felkeresését!
2015. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!