Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkednek velem így...

Miért viselkednek velem így az állítólagos barátnőim?

Figyelt kérdés

Egymást állandóan ölelgetik, engem viszont szinte soha. Osztálykiránduláson 3-an egy ágyban aludtak, mert fáztak, viszont mikor másnap este én mondtam, hogy majd' megfagyok, annyit mondtak, hogy az szar :/ Mintha undorodnának tőlem...Nem vagyok leszbikus meg semmi, nem azért esik rosszul, hogy nem ölelgetnek meg nem akarnak velem egy ágyban aludni kiránduláson, csak az zavar, hogy látom, ők mennyire szeretik egymást, én meg még a saját baráti körömben is kívülálló vagyok..

Szerintetek ők egyáltalán a barátnőjüknek tartanak?


2015. márc. 28. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Földönkivüli vagy? :)
2015. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. kiböki a szemed, hogy nem tartanak igazi barátjuknak. Nem nyilvánvaló?
2015. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha te kezdeményeznél,hogy ha olyan van,akkor öleld meg az egyiket. Akkor várd a reakciót.Ha rögtön eltaszítanak,meg rád szólnak. Akkor szerintem nem igazán tartanak barátnőjüknek vagy undorodnak tőled,de undorodnak tőled az megint csak azt jelenti,hogy nem vagy a barátnőjük.


Nekem sem esik jól ha olyan emberekkel kell ölelkeznem akiket annyira nem csípek.


Esetleg nem tettél arra utaló jelet,hogy neked ez annyira nem jön be?


Én neveltetésemből adódóan,eléggé távolságtartó voltam. Amit a gimiben a barátnőim észre vettek,hogy én nem vagyok az az ölelkezős,puszilkodós barátnő. Aztán velem nem is csinálták,de nem bántam.Mint írtam távolságtartó voltam és fura volt amikor elkezdtek ölelgetni.


Aztán érettségi után, elmentem dolgozni.Megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon jó barátnők lettünk.Ő eléggé érzelmes,lelkis lány és nagyon sokszor megölelt,puszit adott.Látta rajtam,hogy ez engem feszélyez. Megkérdezte miért? Mondtam,hogy így neveltek. De aztán őt láthatóan ez nem nagyon zavarta,ezek ellenére ölelget,puszilgat a mai napig. Amit mára már megszoktam tőle,jól esik,mert úgy érzem ezzel szorosabb a barátságunk. Lehet gimibe ezért nem alakult ki szoros barátság senkivel sem,mert én távolság tartó voltam velük.

Persze mai napig nem vagyok az,hogy minden szarért megöleljem barátnőmet,de azt érzem mikor van rá szüksége és akkor megteszem :)

2015. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Én se vagyok annyira ölelkezős, de ha ők megöleltek, én visszaöleltem, mondjuk magamtól sohase öleltem meg őket :/

2015. márc. 31. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!