Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkednek így velem a...

Miért viselkednek így velem a fiú barátaim?

Figyelt kérdés

Oviban is szinte csak fiúkkal barátkoztam és volt egy fiú aki a legjobb barátom volt aztán az ovi után pár héttel elköltözött.Mivel fiatal voltam nem tudtam vele tartani a kapcsolatot és ez eléggé megrátott.Aztán az általános alsó tagozatában is eléggé fiús voltam ami furcsa volt mert külsőre lányo sarc, hosszú haj mégis mindig fiúkkal barátkoztam.Volt egy osztálytársam akivel 4 ével keresztül nagyon jóban voltam aztán 5.től megváltozott és nem beszéltünk olyan sűrűn.Aztán 7.-8.osztályban megint padtársak lettünk de akkor átváltott barátból valami többe nagyon tapadós lett és célozgatásokat is tett de semmi nem lett belőle mivel sulit váltottunk.Most középsuliba járok és van egy srác akivel minden nagy együtt jövünk meg megyünk suliba és idáig nagyon jó barátok voltunk de vagy 2-3 hónapja elkezdett 'célozgatni' meg elég félreérthető dolgokat csinálni úgy hogy már kezdik azt hinni az osztálytársaim hogy járunk.Általános suli közben is volt egy fiú az utcámban akivel valami hasonló történt szóval eldöntöttem hogy nem fogok már fiúkkal ilyen jó barátságot kialakítani mert senkit nem akarok megbántani.Így is akartam tenni az osztályban minden fiúval jóvan vagyok de egyikkel se nagyon vuszont ez a sulibajárós helyzet hozta azt hogy jobban megismertük egymást és egyáltalán nem viselkedtem félreérthetően egyik fiúnál se fogalmam sincs miért csinálják ezt pedig sokszok sokkal jobb egy fiúval beszélgetni mint egy lánnyal de valamiért minden fiú barátságom átfordul valami többe és nem todom mi a baj velem.Mit csináljak?

16/l



2015. márc. 12. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert lány vagy. Nem létezik fiú-lány barátság.
2015. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de léteztik, viszont az hogy neked nem tűnt félreérthető célzásnak az lehet hogy a srácnak igenis azt jelentette
2015. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan nem lehet hogy nem létezik rengeteg olyan lány barátnőm van akinek vagy pasija mégis van rengete fiú barátja.

Pedig esküszöm próbálok a lehető legtermészetesebben viselkedni és már nem értem mi számít neki célzásnak.Úgy viselkedek velük ahogy normális emberek szoktak egymás között nem vihogok állandóan vagy r*bancoskodok semmi lányos hülyeséget nem csinálok ami egy fiúnak tetszhet nem értem mit teszek amivel 'felkeltem a figyelmüket'.

2015. márc. 12. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

'felkeltem a figyelmüket'.

...azzal, hogy lány vagy.

2015. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor szeret bele valaki egy ellenkező nemű emberbe, ha az pozitív visszajelzésekkel megerősíti a vonzódását. Egy férfinak ráadásul nehezebb dolga van, mert elvégre az ő feladata meghódítani egy nőt és próbálkoznia kell udvarolni magától, nem pedig a másik jelzéseire várni. Ha egy lány keresné a társaságom és tetszene is, én is udvarolnék neki.
2015. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!