Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek, hogy a legjobb barátnőm...

Félek, hogy a legjobb barátnőm lop tőlem. Van valami, amit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már egész kicsi korunk óta ismerjük egymást, számomra mindig ő volt a legjobb barátnőm, de olyan egy-két éve észre vettem, hogy miután átjön hozzánk egy-egy dolog eltűnik. Sosem nagyobb dolog, inkább rúzsok, alapozók, szemhéjtusok, parfümök, egyszer volt, hogy egy elég nagy paletta eltűnt, ami ráadásul drága is volt. Próbáltam megkérdezni, de azt mondta semmit sem tett el. A következő alkalommal semmi sem tűnt el, de most megint több dolgom hiányzik. Nem tudom mi lehetne a megoldás, annyira rosszul érzem magam e-miatt.

2015. márc. 29. 03:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondd neki, hogy észrevetted, hogy lop, és vond kérdőre. Lehet, hogy klepto a csaj.
2015. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is lopott tőlem egy barátnőm, rendszeresen. Ruhákat, aztán pénzt is, meg amit talált. Néhányszor adtam neki esélyt, aztán megszakítottam vele a barátságot.
2015. márc. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rejts el egy kamerát a szobádban mielőtt legközelebb áthívod. Utána hagyd magára a szobádban egy kicsit. Amikor elment, nézd vissza a felvételt, hogy elvett-e valamit. Ha igen, akkor szakítsd meg vele a barátságot.
2015. márc. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sanyi111111 válasza:
69%
Vágd szájba
2015. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Vágd le a két karját.
2015. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Levágni a kezét !! XD am ahogy mondták kamerát rejts el !
2015. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Veru10 ***** válasza:
A kamera tényleg jó ötlet!
2015. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam egy kis szösszenetet, melynek értelmében az igazi barátság ott kezdődik, ha nem hánytorgatod fel, ha néha-néha el is lop tőled velemit.

Mondjuk én azt csinálnám, hogy ezután csak nála találkoznánk.

2015. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!