Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek még fontos vagyok...

Szerintetek még fontos vagyok neki? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van/Volt egy legjobb barátom,akivel a kapcsolatunk eléggé megromlott az utóbbi időkben,de én ennek ellenére is ugyanúgy kedvelem őt. Régen nagyon sokat beszéltünk,most már csak nagyjából 1 hónaponta,ha éppen visszaír. Egy hete beszélgettünk egy kicsit a régi időkről, és mindketten mondtuk a másiknak,hogy hiányoznak nekünk a régi idők és,hogy egyikünk sem szeretné,ha ez a kapcsolat megszakadna és nem beszélnénk többet. 5 napja még válaszoltam a levelére,viszont ő azóta nem nézi meg és nem is válaszol pedig volt elérhető. Viszont ha ezt mondja,akkor miért nem ír vissza és miért nem nézi meg az üzenetemet,mikor másét megnézi? Erre tudtok valami magyarázatot? És szerintetek van rá még esély,hogy fontos vagyok neki? Mert nekem ő még mindig fontos és úgy érzem,hogy ez nem fog soha megváltozni,bármi is történjen. A válaszokat előre is köszönöm! Ő 18/L Én 17/L
2015. márc. 30. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy neki fontos és nem is akar már tőled semmit.


Azért mert kicsit nosztalgiáztatok attól még hallani sem akar rólad. Kicsit elragadtatta magát ez minden.


Ha valaki fontos valakinek akkor egész nap várja az üzenetét nem pedig 5 napig rá se néz.


Nálam ha valaki 72 órán belül nem nézi meg az üzenetemet az törlésre kerül. Régebben 48 óra volt de volt olyan hogy valaki 2 napig nem tudott internet közelbe jutni szóval felemeltem az időt.

De az 5 nap ráadásul barátnők között, csak megalázod magad ezzel az egésszel.


Előre fele nézz, szerezz új barátnőt akinek fontos vagy, olyat aki előre ír neked, nem pedig olyat akinek ha te írsz meg sem nézi.


Egyébként lehet hogy globálisan az élet nem akar többet együtt látni titeket.

Talán csak egyszerűen más fele visz az utatok, sokféle oka lehet. Integess neki pápá-t és viszlát

2015. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!