Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy legjobb barátnőm sokszor olyan progit szervez ahol én, ő és a barátja ott van?

Figyelt kérdés

Szóval eddig sajnos sokszor volt részem ilyen 3-as programokban,átlagban nem is tudtam,hogy 3-an leszünk.De lehet én vagyok rosszul össze rakva.Én ezeket utálom.Hiszen ilyenkor jó részt egymással vannak elfoglalva,én meg csak úgy ott vagyok. Barátnőm szokta mondani,de ő nem akar vele most kettesbe lenni,meg velem akar lenni.Mondom akkor minek hívod? -.-

Múltkor is biliárdoztunk, egymással voltak elfoglalva és én kézzel kb az összes golyót begurítottam,annyira nem figyeltek...Ilyenkor rohadtul feleslegesnek érzem magam...Amikor meg láthatóan besértődök,flegmázok akkor meg én vagyok az idióta,hogy viselkedhetek így.Akkor félre hívva barátnőmnek mondom,hogy nekem ezekhez a 3-as programokhoz nincs kedvem,de mindig bele rángatsz a tudtom nélkül. Pl amikor ott vagyunk biliárdozunk és hívja a barátja,egyből jajj gyere xy helyre,várunk.Megjelenik és tiszta szar kedvem lesz,mert láthatatlanná válok. Nem lenne bajom,ha úgy telne,hogy velem is beszélgetnek hülyéskednek ugyan úgy,nem csak egymással vannak elfoglalva.


2015. márc. 31. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
édes hármast akar
2015. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem.
2015. márc. 31. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
én fiúként voltam ugyan így legjobb haverommal, mindig erõltette, hogy 3an menjünk ahova épp megyünk, utáltam is nagyon... aztán hosszú évek alatt a csaj is bekerült a legjobb barátaim közé, most viszont 10 év után szakítottak, most meg az a bajom, hogy nem tudunk 3asban lenni :(
2015. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát eddigi barátai nem baj,hogy nem maradtak a körömben,egyik se nagyon volt szimpatikus,mint ember.(mindegyikről elmondtam a véleményemet barátnőmnek,hazudni nem fogok) Kettő volt aki igen,ők vhogy tiszteletben tartották,hogy ott vagyok nem néztek levegőnek! De legtöbb annak nézett,így én megszeretni se nagyon tudom őket,hiszen alig beszéltünk. Aki meg jó fej és beszélget hülyül velem és tényleg 3-an vagyunk a programon,nem pedig ők ketten és ja én is ott vagyok.Azokat tudom elfogadni.Hiszen oké,lámúr van,de akkor is. Barátnőmet mindig lecseszem,hogy döntse el mit akar. Velem akar lenni vagy a barátjával,mert a 3-as progikból mindig én jövök ki rosszul. Az oké amikor hívunk még több embert havert/barátnőket,mert amíg ők elvannak egymással,legalább tudok kivel beszélgetni,nem csak ülni.De így..
2015. márc. 31. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki volt ilyen helyzetben legalább egyszer. Az a gáz, hogy a barátnőd nem akarja ezt felfogni, mert írtad, hogy próbáltad ezt megbeszélni vele. Szerintem leülnék vele még egyszer kettesben, hogy ez most tulajdonképpen kinek jó? Ők nem tudnak kettesben lenni, te meg csak sz.rul érzed magad. Ha extra programokat akarnak, akkor járjanak el külön a barátaikkal, nekik is több témájuk lenne, amiről beszélni lehet és senkit se hoznak kellemetlen helyzetbe. Plusz ha friss a kapcsolat, és nem annyira ismered a barátját lehet nem tudod olyan jól elengedni magad mellette.


Ha ezután is vannak ilyen "véletlen pont erre járt a barátom" féle incidensek, egyszerűen kérdezz rá a pasijánál, hogy neki jó, hogy te is itt vagy? Őszintén. Igen valószínű, hogy nem... Ha 3 személyből 2 ezt mondja, akkor talán leesik neki valami.

2015. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már kb az összes barátjánál leültem vele erről beszélni,de azt mondja nem érti nekem ez mért rossz? Újra lefogok.Egyszer hátha megérti,pedig nem egy hülye lány.


Egyszer ittas állapotban pasijánál rákérdeztem,hogy neked jó,hogy így 3-an vagyunk állandóan? Hiszen én is x-el szeretnék lenni,te is x-el.Igazat adott nekem,barátnőmnek enyhén szólva leesett az álla.Addig nem csíptem azt a srácot,de hogy igazat,adott és mellém állt,megerősítette,hogy nem csak nekem rossz a 3-as program.Az jól esett. Akkor egy jó darabig nem voltak 3as találkozások.Azóta szakított ezzel a sráccal,de ha a városban össze futunk akkor beszélgetünk. Haveri viszony alakult ki, sőt bocsánatot is kért azért amiért a 3-as találkozókba nem viselkedett velem túl szépen stb...

2015. márc. 31. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!