Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről? 12/L

Mit gondoltok erről? 12/L

Figyelt kérdés
Igazából nincsenek igazi barátaim. Inkább leírom az egészet. Szóval most hatodikos vagyok. Mindig is leszartak és soha sem vettek konolyan. 1. osztályos koromtól volt egy nagyon jó barátnőm viszont 4.-ben elköltözött. 5.-ben új lány jött az osztályomba és vele kezdtem el barátkozni. Minden jól is ment csak félévkor családi okok miatt nem járt uliba. Ebbben az időben én próbáltam barátkozni de mindennek sértődés veszekedés és megalázás lett a vége. Ötödik évvégén lett 2 barátnőm akikkel viszonylag elég jó kapcsolatom lett. Hatodik éveleljén újra járt suliba az a lány akivel ötödik évelején kezdtem el barátkozni. Legyen mondjuk Kata a neve. Újra vele voltam. Utána suli kezdete után úgy 3 hónappal gondolt egyet és az osztály "legmenőbb" lányával kezdett barátkozni. Én ebben az időszakban egyedül voltam és minden este sírtam. Utána újra velem barátkozott Kata. Ekkor vele és azzal a két lánnyal voltam. Ez mai napig így megy. Utána hozzánk csapodott mégegy lány legyen mondjuk Judit. Egyikük sem igazi barátom. Utálom őket teljes szivemből de nem akarok magányos lenni. Én Judittal szeretnék barátkozni de ha ezt tenném akkor mindenki utálna engem. Ennek a kérdésnek 2 oka van. 1: ti mit gondoltok erről? 2: ha valaki szeretne egy barátot itt vagyok. Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 31. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj,ha gondolod. 15/L
2015. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért csak siettem.
2015. márc. 31. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Velem beszélhetsz skype-on, ha szeretnél.Fel tudlak vidítani és van pár jó tanácsom neked.Én is így vagyok vele, senki sem ért meg rendesen, és sokszor sértegetnek.Ha akarsz beszélni, csak írj nekem privátba és megadom a skype nevem

13/L

2015. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem ha akarsz. :)
2015. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Általános iskolában velem is hasonló volt a helyzet. Volt egy csaj aki mindenkit meg akart venni, nekem is hozta sorra a külföldön lomizott plüssöket meg minden sz*rt. A barátnőmnél be is vágódott vele, azóta nem volt a barátnőm. Volt délutáni közös zene óránk akkor elvoltam vele, de az osztályban már onnantól nemigazán szóltunk egymáshoz. Én mindig inkább voltam egyedül mint hogy olyanokkal legyek akik átgázoltak rajtam vagy csak simán nem érzem jól magam a társaságukban. Egyszer (oké ez lehet nagyon gyerekes lesz) volt két jó barátnőm gimiben. -rajtam keresztül barátkoztak össze aztán a hozzám fűzött szálak valahogy meggyengültek- Szóval mindig együtt voltak, én ültem külön. Egyszer csak valamin nagyon összevesztek és az egyikük átpártolt hozzám (egyik órákon volt mindig mellettem másik meg koliban szobatársam volt) szóval kaptam a köpködéseket a másikra rendesen. Pár hétig így ment míg egyszer csak egy szó nélkül visszaült a csaj mellőlem és megint "öribarik" voltak. Mondom persze erre jó voltam... fél évig nem beszéltem egyikükkel sem levegőnek néztem őket. De lehet több ideig.

Egyébként mért utálnának ha Judittal barátkoznál? Így is már a baráti körödben van ha jól veszem ki, intézheted a mondanivalód, kérdéseidet kifejezetten hozzá. Ha találsz valakit aki ugyanúgy tekint rád mint te rá akkor sz*rd le mit gondolnak mások.

2015. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért utálnának mert Judit az osztály "legmenőbb" csajának volt a barátnője csak Judit összeveszett vele. És persze hogy mindenki a menő csaj mellé állt. És azóta utálják Juditot meg mindenkit aki úgy igazán elkelzd vele barátkozni. És
2015. márc. 31. 23:44
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt az "És"-t nem akartam írni.
2015. márc. 31. 23:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Magányosnak lenni szar. De önmagaddal meghasonlani, hogy inkább vagy azokkal akiket gyűlölsz mint, hogy őszinte légy, hááát ez sem a legjobb megoldás. Barátkozz Judittal a fenébe, és ha a többieknek nem tetszik tekints rájuk úgy, hogy nőjenek már fel. Bár nem tudom 6.-ban mennyire lehet felnőtt az ember, valószínűleg annyira még nem. Az idő, a kor, a tapasztalat majd alakítja a dolgokat még. Legyél inkább boldog. ^^ Lassan véget ér a felnövéssel. :I Viccelek. :D
2015. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Nyalnám a puha....
2015. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Barátkozz Judittal az a libát meg hagyd a fenébe, kit érdekel a legmenőbb csaj...

Am velem is volt hasonló, írhatsz

2015. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!