Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyáron osztálytalálkozó?

Nyáron osztálytalálkozó?

Figyelt kérdés
Szinte már senkivel nem tartom a kapcsolatot az általános iskolai osztálytársaim közül. Ha összefutok valakivel az utcán véletlen akkor köszönünk egymásnak,néha váltunk egy-egy szót,vagy csak köszönünk és ennyi. A kérdés az lenne,hogy elmenjek-e erre az osztálytalálkozóra így,hogy csak nagyon ritkán beszélek 1 max 2 emberrel vagy sem? Nektek milyen volt az osztálytalálkozótok? Mindenkivel beszéltetek vagy csak azokkal akikkel jóban voltatok az általános iskolában? A válaszokat előre is köszönöm!
2015. ápr. 3. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy le leszek szólva, de én rühelltem az általánosos osztályom nagy részét, legtöbbjüket egy év után fel sem ismertem, így én nem mentem el a találkzóra.

A gimis osztályomat bírtam, de már velük sem tartom a kapcsolatot, szóval arra sem mentem el.


Neked kell eldöntened, hogy kíváncsi vagy-e rájuk. Ha elmész, akkor is leléphetsz, ha nem érzed magad jól és ráfogod arra, hogy görcsöl a hasad...

2015. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én abban a szerencsés helyzetben voltam/vagyok, hogy az általános iskolai oszt.társam a mostani legjobb barátom. :D Szóval mondhatni mi szerveztük stb. Max 7-en voltunk ott a többiek lemondták vagy el sem jöttek. Ez az 5 éves volt, mi reggel keveredtünk haza és elég jól elvoltunk. Persze nálunk is van, hogy köszönünk egymásnak és megyünk tovább attól még elmehetnél. Valakivel csak elleszel vagy ha kicsit társaságibb ember vagy akkor nem lesz akadály. :D A gimis még arrébb van, de szerintem elmegyek ha jó passzban leszek. :D
2015. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt a legjobb osztályom, annak idején felmerült az is, hogy sulit váltok, mégis elmentem(jó, igazából besegítettem a szervezésben, gáz lett volna kihagyni), de nekem teljesen pozitív tapasztalataim vannak. A legtöbbet azokkal beszéltem, akikkel egyébként nem voltam túl jóban, érdekes dolgok derültek ki jópár emberről, és egyébként is csak a nosztalgikus emlékek jöttek szóba :)
2015. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es nem leszel leszólva,mert nem tehetsz róla,hogy nem szeretted az osztályod. Köszönöm szépen mindenkinek aki eddig válaszolt,és mások válaszát is szívesen elolvasnám.
2015. ápr. 3. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék el. Semmi jót nem látok abban hogy órákon keresztül az megy, hogy "szóval veled mi van mostanában?"
2015. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt áltis,de kb 10-en voltunk a 28ból. Aztán 3-an leléptek tök hamar.


Viszont akik maradtak velük eleve jóban voltam áltiban.


Elmész és megnézed milyen :) ha szar akkor el jössz onnan meg mondod,hogy dolgod van vagy unokatesódnak mész a szülinapjára és csak 1-2 órát tudtál maradni ennyi. Én is így voltam,hogy elmegyek és ha nem jó egy ürüggyel el jövök onnan.De jó volt,mert hajnali 4 kor jöttem haza :D

2015. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat. Elmegyek,megnézem és ha nem lesz jó, hirtelen "rosszul" leszek.:D
2015. ápr. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!