Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálytalálkozó?

Osztálytalálkozó?

Figyelt kérdés
A napokban osztálytalálkozóra megyek,de egyszerűen már nem s ismerem őket,nem is tudom miről lehetne velük beszélgetni . Eléggé gáz lenne,ha csak ott ülnék. Szerintetek milyen témákról illik ilyenkor beszélni?

2014. okt. 27. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami csak akad.
2014. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
ne félj, baromi jó lesz :) először úgyis mindenki elmeséli kivel mi történt az elmúlt években, aztán felelevenítettük mindig a régi sulis emlékeket, osztálykirándulások, tanárokat... hidd el nagyon jól fogod magad érezni!
2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Elmesélitek ki mit csinált az elmúlt években. Nosztalgiáztok a "régi szép idők" emlékén.

Nyugi, azt fogjátok sajnálni, hogy olyan gyorsan elröpül az a pár óra, és nem tudtok mindent megbeszélni.

2014. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd át a régi osztáéyképeket és eszedbe jut mindenki és sok minden, amúgy ne féj lesz miről beszélgetni, majd mindenki elmondja, hogy mit csinált azóta, hol dolgozik, család, stb. Hangadó mindig van és majd be tudsz kapcsolódni a beszélgetésbe.
2014. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves találkozó, hogy már nem ismered őket?

Ha majd meglátod az osztálytársaidat, akkor felismered a legtöbbjüket, a szem nem változik.

2014. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már ezért nem járok érettségi találkozóra. Nem érdekelnek már azok az emberek. Nincs velük semmi bajom, nem haragszom rájuk stb stb. Egyszerűen lezártam már életem azon részét. Szép volt, vége, ennyi.
2014. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én is így vélekedem erről.
2014. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem mentem semmilyen osztálytalálkozóra, nem is fogok. Főleg általános iskolaira nem. Csesztettek, nem szívesen látnám egyiket sem. Az meg, hogy mit csináltam eddig, hát pfff hagyjuk...
2014. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!