K. Kilia kérdése:

Megharagszanak?

Figyelt kérdés
Nekünk nemsokára lesz osztálytalálkozónk. Szerintem a jövő héten de nem tudok elmenni. Szerintetek megharagszanak rám a többiek?( És ez nem az ötés osztálytalálkozó.) bár szerintem nem én leszek az egyetlen aki nem megy

2014. okt. 26. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Osztálytalálkozót illik úgy szervezni, hogy mindenki ráérjen... Úgyhogy ha dolgod van (munka, stb) nem tudsz menni nincs okuk megharagudni, neked lenne okod, hogy nem úgy szervezték, hogy neked is jó legyen.
2014. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pont most voltam egyiken, kb a fele csapat el se jött, a kutyát nem érdekelte, kérdezték hol vn x meg y, aki tudta mondta dolga van (volt aki csak valami "Felkapta a vizet a nem tudom milyen barátja-barátnője-kutyája-macskája" miatt volt, de ennyivel le is tudtunk, azzal törődtünk, aki ott volt. :)


Írd meg, hogy nem tudsz menni, sajnálod, de legközelebb meg próbálsz ott lenni. :)

2014. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. okt. 27. 11:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!